Części ładowarek

Liczbę samych urządzeń dodatkowych producent szacuje na 190 pozycji, zatem możliwości rozbudowy urządzenia są niemal nieograniczone.

Części ładowarek, dodatkowe wyposażenie i akcesoria

Liczba produktów wynosi 139.

Wyświetla 1-12 z 139 produktów

Aktywne filtry

Avant Tecno układ elektrycznej regulacji wysokości odrzutu A430172

Układ elektrycznej regulacji wysokości odrzutu.
Wymaga opcjonalnego pakietu sterowania przystawką z ładowarki. Jeżeli dmuchawa śnieżna jest wyposażona w elektryczny układ regulacji wysokości wyrzutu, należy zainstalować zespół dodatkowych przełączników.

Cena £ 0,00 zł

Avant Tecno chwytak do beli okrągłych A21166

Przy użyciu tego chwytaka można podnosić i przenosić opakowane bele kiszonki, siana oraz inne okrągłe bele nie uszkadzając foliowego opakowania lub siatki. Wytrzymała, a zarazem lekka konstrukcja pozwala na możliwie najlepsze efektywne ładowanie

Cena £ 0,00 zł

Avant Tecno maszyna do drewna opałowego A35823

Proste narzędzie, którym można łatwo przygotować drewno opałowe dla własnych potrzeb. Cięcie kłody odbywa się przez jej przepychanie i przecięcie piłą tarczową z utwardzonej stali o średnicy 700 mm. Następnie ucięty kloc należy przenieść ręcznie na stół

Cena £ 0,00 zł

Avant Tecno skrobaczka podłogowa A36910

Jest doskonałym i efektywnym narzędziem do usuwania wykładzin podłogowych i płytek w trakcie prac wyburzeniowych i remontów. Wytrzymała płyta zdejmuje starą nawierzchnię szybko i efektywnie.

Cena £ 0,00 zł

Avant Tecno CH 100 rębak A415436

Rębak, który działa również z Avantem serii 400. Idealne urządzenie do rozdrabniania gałęzi, drewna na mniejszą skalę. Materiał jest podawany ręcznie. Średnica kłody 12 mm. Maksymalna średnica drewna 100 mm.

Cena £ 0,00 zł