0
Nie masz produktów w koszyku.

0

Kreisel MOZATYNK-S 051 mozaika 1,8 mm DDDE 15,8 kg

Stan magazynowy: dostępny

0,00 zł

Krótki opis

Kreisel MOZATYNK-S 051 mozaika 1,8 mm DDDE 15,8 kg
LUB

Szczegóły

MOZATYNK-S 051
Tynk akrylowy, mozaikowy Baza I + Baza II

Masa tynkarska do wykonywania wypraw pocienionych, gotowa do stosowania po wymieszaniu obu składników tynku. Produkowana na bazie wodnej dyspersji żywicy akrylowej (Baza I) z jednofrakcyjnym kruszywem kolorowym (Baza II). Nie zawiera amoniaku i rozpuszczalników organicznych. Po stwardnieniu wodo- i mrozoodporna. Charakteryzuje się dużą przyczepnością, trwałością kolorów, wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, zmywanie, szorowanie oraz wpływ czynników atmosferycznych. Gotowy produkt uzyskany jest poprzez wymieszanie Bazy I (żywicy) z 4 opakowaniami Bazy II (kruszywo).

Przeznaczenie
Dane techniczne
Parametry
Dokumentacja
Masa przeznaczona jest do ręcznego wykonywania dekoracyjnych, pocienionych wypraw tynkarskich na podłożach betonowych, cementowych i cementowo-wapiennych tynkach podkładowych, tynkach gipsowych, płytach gipsowo-kartonowych i gipsowo-włóknowych oraz na warstwie zbrojonej w systemach ocieplania ścian budynków. Nadaje się do użycia na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. Znajduje zastosowanie do wykonywania dekoracyjnych powierzchni cokołów, balustrad balkonowych, elementów ogrodzeń itp., a wewnątrz budynków - korytarzy, klatek schodowych, pomieszczeń wystawowych, itp. Masy nie należy nanosić na tynki wapienne, termoizolacyjne i systemy ociepleń oparte na wełnie mineralnej.

Dane techniczne:

Skład: Baza I - wodna dyspersja polimeru akrylowego, Baza II - kruszywo kolorowe lub barwione

Gęstość objętościowa po zmieszaniu obu składników: ok. 1,75 g/cm3

Dane wykonawcze:

Środki gruntujące podłoże: TYNKOLIT-T 330

Temperatura stosowania i utwardzania (powietrza, podłoża, materiałów): od +5°C do +25°C

Uziarnienie: 1,8mm

Kolorystyka: dostępne 12 kolorów kruszyw w woreczkach 3kg (Baza II), ostateczna kolorystyka to kombinacja kolorystyczna 4 opakowań Bazy I.

UWAGA! Świeża masa tynkarska ma barwę zmienioną na skutek mleczno-białego koloru nieutwardzonej żywicy akrylowej. Ostateczną barwę wyprawa uzyskuje po wyschnięciu spoiwa akrylowego.

Opakowania:

Baza I: wiadro z 3,8kg żywicy

Baza II: woreczki z 3kg kruszywa

Baza I + 4xBaza II - 15,8kg

Przechowywanie:

Do 12 miesięcy od daty produkcji, w miejscach suchych, w nieuszkodzonych opakowaniach fabrycznych i temperaturze od +5°C do +25°C.

Dokument odniesienia:

EN 15824:2009 „Właściwości tynków zewnętrznych i wewnętrznych zawierających spoiwo organiczne"

Informacje dodatkowe

Payment N/D
Warranty N/D
Return Policy N/D

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.