• -1%
Pft Rotoquirl mieszarka agregatu tynkarskiego 20118400 Pft - 1
  • Pft Rotoquirl mieszarka agregatu tynkarskiego 20118400 Pft - 1

Pft Rotoquirl mieszarka agregatu tynkarskiego 20118400

4 686,30 zł
4 639,44 zł Zaoszczędź dodatkowo 1%
Brutto

O pojemności 4,2 l posiada w porównaniu z PFT ROTOMIX tę zaletę, że dzięki większemu pojemnikowi materiał może dłużej pozostawać w strefie mieszania. Zastosowana w mieszarce dodatkowej łopatka mieszania napędzana jest bezpośrednio silnikiem pompy.

Zastosowanie do:

Tynków drapanych / cyklinowanych
Zapraw klejących
Zapraw do zalewania ościeżnic
Płynnych jastrychów samopoziomujących

 

ZALETY WIDOCZNE NA PIERWSZY RZUT OKA
Dodatkowe wymieszanie materiału zapewnia poprawę właściwości zaprawy a tym samym maksymalne wykorzystanie zalet jakościowych materiału.

PFT ROTOQUIRL o pojemności 4,2 l posiada w porównaniu z PFT ROTOMIX tę zaletę, że dzięki większemu pojemnikowi materiał może dłużej pozostawać w strefie mieszania.
Zastosowana w mieszarce dodatkowej łopatka mieszania napędzana jest bezpośrednio silnikiem pompy (ślimak tłoczący wraz z zabierakiem).

 

SPOSÓB DZIAŁANIA

Tworzące się w zaprawie większe pęcherze powietrza są rozdrabniane w mieszarce dodatkowej, co przyczynia się do stabilizacji materiału. W związku z tym nie dochodzi do pękania pęcherzy podczas wydostawania się zaprawy z dyszy. Zapewnia to większą elastyczność oraz większą wydajność zaprawy. Wskutek intensywnego dodatkowego wymieszania zaprawa pozbawiona jest wszelkich grudek, co gwarantuje jej łatwe, szybkie i równomierne nakładanie. Intensywne mieszanie dodatkowe zezwala na pełne ujawnianie korzystnych właściwości kruszywa. Możliwe jest optymalne wykorzystanie efektów łączenia się wody z gipsem. Dzięki temu powstaje gładka, sprężysta zaprawa w postaci gotowego tynku gipsowego, charakteryzująca się dobrymi właściwościami elastycznymi. Zastosowanie mieszarki dodatkowej przyczynia się niemal we wszystkich przypadkach do zwiększenia wydajności zaprawy.

 

20118400

Szczegółowe referencje

Nowy produkt
Zaproponuj cenę

Oryginalna cena: 4,639.44 zł

 

* Wymagane pola

chat Komentarze (0)