Lista produktów marki Avant Tecno

Avant Tecno produkuje między innymi urządzenia

Avant Tecno produkuje między innymi ładowarki z pełnym osprzętem akcesoriów i dodatków

Liczba produktów wynosi 155.

Wyświetla 1-12 z 155 produktów

Avant Tecno podgarniacz lemieszowy do kiszonki A37111

Montujemy na chwytaku do kiszonki. Jest to tani i szybki sposób na podgarnianie kiszonki w korytarzu paszowym. Podgarniacz można chwycić z dwóch stron, co oznacza, że jesteśmy w stanie podgarniać na prawo i lewo.
Tani i szybki sposób na podgarnianie

Cena £ 0,00 zł

Avant Tecno zgarniacz obornika

Przeznaczony jest do usuwania obornika. Zgarniacz umieszcza sie bezpośrednio na widłach do obornika, co przyspiesza proces usuwania, ponieważ nie ma konieczności zmiany przystawki. Ostrze usuwające posiada gumową krawędź na niższej powierzchni

Cena £ 0,00 zł

Avant Tecno chwytak do bali ciężki A415691

Przeznaczony jest dla Klientów, którzy często potrzebują przenieść pnie drzew, kłody itp. Chwytak gwarantuje pewniejszy chwyt, a dolne zęby są lepiej uformowane i przystosowane do pracy z większymi balami.

Cena £ 0,00 zł

Avant Tecno kosz do zadawania kiszonki A21000

Pojemnik kosz wyposażony jest w napędzany hydraulicznie przenośnik umieszczony w dnie i rozprowadzający kiszonkę zarówno na prawą, jak i lewą stronę. Specjalnie polecany do precyzyjnego rozprowadzania kiszonki sporządzonej z mieszanej karmy.

Cena £ 0,00 zł

Avant Tecno zagęszczarka A21012

Zagęszczarka jest przeznaczona do ubijania ziemi i łatwo ją zainstalować do Avanta. Ubijanie jest łatwe i bezpieczne, przy podłączeniu zagęszczarki do płyty montażowej, operator nie jest narażony na wibracje czy nadmierny hałas.

Cena £ 0,00 zł

Avant Tecno Big Bag uchwyt transportowy A21162

Przy użyciu tego narzędzia można bezpiecznie i szybko przenosić duże worki BIG BAG. Ta prosta przystawka ułatwia załadunek, rozładunek oraz stertowanie worków nawet w ciasnych magazynach.
Ekonomiczny i bezpieczny sposób obchodzenia sie z dużymi workami

Cena £ 0,00 zł

Avant Tecno chwytak do beli okrągłych A21166

Przy użyciu tego chwytaka można podnosić i przenosić opakowane bele kiszonki, siana oraz inne okrągłe bele nie uszkadzając foliowego opakowania lub siatki. Wytrzymała, a zarazem lekka konstrukcja pozwala na możliwie najlepsze efektywne ładowanie

Cena £ 0,00 zł