1
  • 1


Z niską wagą, innowacyjnym, dwuczęściowym systemem igieł malarskich, dostępny w trzech wersjach z różnymi rozmiarami dysz dla poszczególnych obszarów zastosowania.AC 1800

5 036,00 zł
Brutto dostawa w ciągu 3-4 dni (po uprzedniej weryfikacji)
Aktualnie brak na stanie w naszym magazynie, realizacja jak wyżejErgonomiczna konstrukcja z wyważonym środkiem ciężkości.

  

Od 2022 roku producent we współpracy z firmą SATA uzupełnił ofertę aplikatorów natryskowych o nowy produkt w dziedzinie aplikacji wysokociśnieniowych.

Materiał nakładany jest w procesie wysokociśnieniowym.

Sprężone powietrze jest doprowadzane przez dyszę powietrzną do powstałego, wstępnie ukształtowanego strumienia natrysku bezpowietrznego w celu ukształtowania strumienia natrysku i wytworzenia równomiernego rozprowadzenia kropel.

Rezultatem jest jednorodna aplikacja materiału zapewniająca najwyższą jakość powierzchni.

Dzięki zmiennym ustawieniom i wszechstronnemu systemowi dysz idealnie nadaje się do zastosowań wymagających oszczędności i wydajności powierzchniowej przy jednoczesnej wysokiej jakości powierzchni.

Opcjonalnie użytkownik może również doposażyć złącze obrotowe zarówno dla materiału, jak i przyłącza powietrza.

Zmniejsza to skręcanie się podłączonych węży i ​​jeszcze bardziej ułatwia malowanie.

Komentarze

Napisz swoją opinię

AC 1800

Z niską wagą, innowacyjnym, dwuczęściowym systemem igieł malarskich, dostępny w trzech wersjach z różnymi rozmiarami dysz dla poszczególnych obszarów zastosowania.

Napisz swoją opinię