Model Gmax II 5900 producent Graco cena netto 18512.203252 - 1
  • Model Gmax II 5900 producent Graco cena netto 18512.203252 - 1

Gmax II 5900

18 512,20 zł

Tłokowy agregat malarski amerykańskiego producenta Graco zasilany silnikiem spalinowym. Mechaniczny model Gmax II 5900 do natryskiwania wymagających powłok malarskich. Zapewnia wysokie osiągi pomimo swojej kompaktowości.

Seria Gmax generacja II model 5900 producenta Graco

Główne zalety:

Wysokie osiągi pomimo swojej kompaktowości, aby natryskiwać pełny zakres powłok podczas prac mieszkaniowych, komercyjnych i przemysłowych.

 

Bezpowietrzna malowarka spalinowa:
Graco® ma najwyższej jakości malowarki spalinowe, które są najchętniej kupowane ze względu na najwięcej cech o które pytają wykonawcy robót malarskich.


ZAKRES

Jest najlepszą odpowiedzią na pytania wykonawców prac malarskich pracujących z maksymalną prędkością i dużą wydajnością, których zapotrzebowanie dotyczy nieprzerwanej pracy oraz braku konieczności podłączenia do sieci elektrycznej. Konie mechaniczne (odpowiednio silnik 160 lub 200 cm³ produkcji Honda) mogą z łatwością natryskiwać powłoki o każdej gęstości, jak również całe obszary podkładów oraz farb. Korzystając z dodatkowego zbiornika lub zestawu ssącego z kontenera, można pracować przez długi okres czasu, zanim pojawi się konieczność jego ponownego napełnienia: rozwiązanie idealne przy stosowaniu dużych ilości materiału.

SmartControl 3.0

Gwarantuje równomierny strumień natryskiwania bez wahań ciśnienia w pełnym zakresie od 30 do 230 barów.

Innowacyjnie zaprojektowany, zanurzany zawór wlotowy Zawór wlotowy umieszczony jest nisko przy gruncie, pozwalając na zanurzenie go w wiadrze z materiałem. Duża kula pozwala na maksymalny przepływ cieczy, aby wydajnie tłoczyć grube i ciężkie materiały.

Jest maszyną idealną do natryskiwania pełnego obszaru powierzchni podczas prac mieszkaniowych, komercyjnych i przemysłowych.

5900 HD obsługuje najbardziej popularne wielkości dysz i z łatwością rozpyla cięższe powłoki!

Natryskuje w doskonały sposób akryle, podkłady, emulsje, farby na bazie wody i rozpuszczalnika. Wersje HD obsługują również większość antykorozyjnych oraz ogniochronnych farb i mas szpachlowych.

 

Konstrukcja wózka o dużej wytrzymałości
Sprawdzona konstrukcja wózka i kół sprawia, że tak potężna maszyna jest wygodna w transporcie do miejsca pracy.

 

Silnik Honda®
Kompaktowa i lekka, niezawodna technologia silnikowa. Duża łatwość rozruchu. Czujnik oleju pozwala zagwarantować zawsze najlepszą pracę silnika.


W zestawie:

    sterowanie SmartControl™
    pompa Endurance™
    filtr EasyOut™
    pistolet
    osłona RAC X™
    obracalne dysze bezpowietrzne
    wąż BlueMax™ II

Parametry:

Przepływ - l/min (g/min.)  6,0 (1,6)
Maks. ciśnienie - bar (PSI)  230 (3300)
Waga - kg (lbs)  62 (138)
Pojemność skokowa silnika Honda®:  160 m3
Wąż BlueMax II:  1/4" x 15 m
Pistolet:  Contractor
RAC X Osłona i dysza:  PAA517