Model Gmax II 5900 HD producent Graco cena netto 20121.95122 - 1
search
  • Model Gmax II 5900 HD producent Graco cena netto 20121.95122 - 1

Gmax II 5900 HD

24 750,00 zł
Brutto

Spalinowy agregat malarsko-szpachlarski amerykańskiego producenta. Mechaniczny model Gmax II 5900 HD ProConnect do farb i gładzi gotowych. Bezpowietrzne malowarki spalinowe ze zintegrowanym bębnem do nawijania węża do farb oraz mas.

Opis

Seria Gmax generacja II model 5900 wersja HD rodzaj ProConnect producenta Graco.

Jest idealną odpowiedzią na pytania wykonawców prac malarskich pracujących z dużą wydajnością, których zapotrzebowanie dotyczy nieprzerwanej pracy oraz braku konieczności podłączenia do sieci elektrycznej. Konie mechaniczne (odpowiednio silnik 160 lub 200 cm³ produkcji Honda) mogą z łatwością natryskiwać powłoki o każdej gęstości, jak również całe obszary podkładów oraz farb. Korzystając z dodatkowego zbiornika lub zestawu ssącego z kontenera, można pracować przez długi okres czasu, zanim pojawi się konieczność jego ponownego napełnienia: rozwiązanie idealne przy stosowaniu dużych ilości materiału.

Bezpowietrzne malowarki spalinowe ze zintegrowanym bębnem do nawijania węża do farb oraz mas

Zalety:
Zintegrowany bęben do nawijania węża. Rozpoczynaj swoje prace natryskowe szybciej i kończ wcześniej bez wysiłku zwijania/rozwijania węża.
Cyfrowy procesor SmartControl™ kontroluje proces natrysku. Równomierny strumień natrysku bez pulsacji przy wszystkich ciśnieniach natrysku.
Wysokie osiągi pomimo swojej kompaktowości, aby natryskiwać pełny zakres powłok podczas prac mieszkaniowych, komercyjnych i przemysłowych.
Bezpowietrzna malowarka spalinowa:
Graco® posiada najbardziej pożądane, najwyższej jakości malowarki spalinowe oraz dodatkowe cechy, o które pytają wykonawcy robót malarskich.


ZAKRES

GMAX 5900 HD jest idealną odpowiedzią na pytania wykonawców prac malarskich pracujących z dużą wydajnością, których zapotrzebowanie dotyczy nieprzerwanej pracy oraz braku konieczności podłączenia do sieci elektrycznej. Konie mechaniczne (odpowiednio silnik 160 lub 200 cm³ produkcji Honda) mogą z łatwością natryskiwać powłoki o każdej gęstości, jak również całe obszary podkładów oraz farb. Korzystając z dodatkowego zbiornika lub zestawu ssącego z kontenera, można pracować przez długi okres czasu, zanim pojawi się konieczność jego ponownego napełnienia: rozwiązanie idealne przy stosowaniu dużych ilości materiału.

 

Pompe - Endurance™
Pompa tłokowa
Jedyna w swoim rodzaju pod względem konstrukcji z nadwymiarowymi prześwitami, aby zapewnić minimalny spadek ciśnienia. Długowieczny tłok z materiału Chromex™, utwardzona tuleja ze stali nierdzewnej SST Sleeve oraz uszczelnienia V-Max Blue™.

 

SmartControl

Zapewnia równomierny strumień natryskiwania bez wahań ciśnienia w pełnym zakresie od 30 do 230 barów. Komplet z cyfrowym wyświetlaczem, licznikiem litrów, żywotności, czasu pracy i ciśnienia oraz samo-diagnostyką.

 

Specjalnie zaprojektowany, zanurzany zawór wlotowy Zawór wlotowy umieszczony jest nisko przy gruncie, pozwalając na zanurzenie go w wiadrze z materiałem. Duża kula pozwala na maksymalny przepływ cieczy, aby wydajnie tłoczyć grube i ciężkie materiały.

 


Wbudowana skrzynka narzędziowa
Wygodny pojemnik na przechowywanie narzędzi, dysz, filtrów oraz innych akcesoriów, takich jak na przykład drugi pistolet.

 

Jest maszyną idealną do natryskiwania pełnego obszaru powierzchni podczas prac mieszkaniowych, komercyjnych i przemysłowych.

Obsługuje najbardziej popularne wielkości dysz i z łatwością rozpyla cięższe powłoki!

Natryskuje w doskonały sposób akryle, podkłady, emulsje, farby na bazie wody i rozpuszczalnika. Wersje HD obsługują również większość antykorozyjnych oraz ogniochronnych farb i mas szpachlowych.

 

Konstrukcja wózka o dużej wytrzymałości
Sprawdzona konstrukcja wózka i kół sprawia, że tak potężna maszyna jest wygodna w transporcie do miejsca pracy.

 

ProConnect™
Nie wymagający użycia narzędzi system demontażu pompy ProConnect pozwala na jej wymianę w ciągu paru sekund!

bez użycia narzędzi
w trakcie pracy
szybko i łatwo


Bęben do nawijania węża
Nie ma potrzeby wyjaśniania zalet. Rozwijaj i zwijaj w ciągu kilku sekund co najmniej 45 m węża dającego ci możliwość natrysku w zasięgu co najmniej 90 m bez potrzeby przemieszczania urządzenia. Łatwość transportowania, prostota przechowywania! Uchwyty: 90 m (1/4") / 60 m (3/8").

 

Silnik Honda®
Kompaktowa i lekka, niezawodna technologia silnikowa. Duża łatwość rozruchu. Czujnik oleju pozwala zagwarantować zawsze najlepszą pracę silnika.

 

Wszystkie malowarki są standardowo wyposażone w system zabezpieczający WATCHDOG PUMP PROTECTION SYSTEM, który automatycznie wyłącza malowarkę, gdy wiadro z materiałem jest puste. Zabezpiecza to przedwczesne zużycie uszczelnienia i wydłuża żywotność Twojej pompy.

 

W zestawie:

bęben do nawijania węża
cyfrowe sterowanie SmartControl™
WatchDog™
licznik litrów
diagnostykę błędów
ProConnect
pompę Endurance™
skrzynkę narzędziową
filtr EasyOut™
pistolet
osłonę RAC X™
obracalne dysze bezpowietrzne
wąż BlueMax™ II
TSL™ oraz Pump Armor™

 

Parametry:

Przepływ - l/min (g/min.)  6,0 (1,6)
Maks. ciśnienie - bar (PSI)  230 (3300)
Maks. długość węża  60 m
Waga - kg (lbs)  70 (139)
Pojemność skokowa silnika Honda®:  160 m3
Wąż BlueMax II:  3/8" x 30 m
Pistolet:  niebieski do textur
RAC X Osłona i dysza:  LTX531/427
Tłok:  Chromex
Tuleja:  Hartowana stal nierdzewna

258734