T5 Tritech

8 999,00 zł
Brutto

Elektryczny, tłokowy agregat malarski mechaniczny amerykańskiego producenta. Model T5 o wydajności 2,5 l do malowania wnętrz i elewacji. MAX CISNIENIE - 3200 PSI 220 BAR. MIN CIŚNIENIE - 10 BAR. MAX ROZMIAR DYSZY - 0.025". MAX WYDAJNOŚĆ - 2,50.

Model T5 producenta Tritech

 

SPECYFIKACJA:

MAX CISNIENIE - 3200 PSI 220 BAR
MIN CIŚNIENIE - 10 BAR
MAX ROZMIAR DYSZY - 0.025"
MAX WYDAJNOŚĆ - 2,50 L/MIN
MOC SILNIKA - 800 Watt
WAGA - 17 KG

 

GWARANCJA:

silnik i napęd - dożywotnio
płaszcz pompy - 5 lat
tłok, komputer, czujnik ciśnienia - 3 lata
części eksploatacyjne, akcesoria - 90 dni

 

Dlaczego miałbym wybrać Tritech ?

Bezpowietrzne urządzenia malarskie firmy Tritech zostały wyprodukowane w naszym centrum produkcyjnym liczącym 80 000 m2 w Union, New Jersey, USA. Rezultatem innowacji we wzornictwie stosującej wysokiej jakości unikalne materiały w wydajnym procesie produkcji jest precyzyjnie zbudowany i długowieczny agregat malarski. Do produkcji agregatów zostały użyte w 100% amerykańskie surowce i podzespoły tak jak wysoko gatunkowe aluminium z którego wykonane są wszystkie zewnętrzne części sprawiające, iż urządzenie jest dobrze chłodzone, mocne oraz łatwe do utrzymania w czystości. Jako część grupy produkującej precyzyjne komponenty używamy naszego wspólnego doświadczenia w pozyskiwaniu specjalistycznych surowców, które gwarantuje, iż każda część jest najwyższej jakości. To oznacza, iż dostajesz wyższą wydajność, znacznie mniejszą ilość awarii oraz więcej wymalowanych litrów farby w ciągu roku.

Innowacyjne pomysły, które sprawiają, iż te urządzenia są bardzo proste w użytkowaniu oraz długowieczne mogły powstać dzięki latom doświadczenia managerów firmy tritech w firmach konkurencyjnych produkujących agregaty malarskie oraz ogromnemu doświadczeniu w produkcji precyzyjnych komponentów w przemyśle kosmicznym i zbrojeniowym.

 

ZALECANE FARBY

Farby akrylowe, emulsje wodne i rozpuszczalnikowe o niewielkie i średniej gęstości, lakiery, bejce, farby podkładowe, impregnaty, chlorokauczuki, olejne, ftalowe, poliwinylowe, uretany. Wszystkie farby lateksowe, farby dyspersyjne, gęste farby wewnętrzne, wszystkie farby elewacyjne: silikonowe silikatowe, lekka antykorozja oraz inne z max dyszą do 0,025”

 

ZASTOSOWANIE AGREGATU:

Farby wodne : malowanie wnętrz budynków, hal, magazynów, malowanie elewacji farbami z max dyszą do 0,025’’.

Farby rozpuszczalnikowe: malowanie dachów, poręczy, lamperii, klatek i konstrukcji stalowych, maszyn i urządzeń, oraz malowanie okien, drzwi, powierzchni drewnianych gdzie konieczna jest praca na bardzo niskim ciśnieniu 0-70 bar.

DLA KOGO jest ten agregat malarski: Profesjonalne firmy malarskie malujące nawet do 300 000 m2 rocznie

600-800