1
  • 1


Idealna dla budownictwa, malarzy, zakładów naprawy ogumienia i innych profesji korzystających z urządzeń ciśnieniowych o wysokich wymaganiach, przeznaczona dla użytkowników wymagających dużej wydajności powietrza (330 l/min), a mniejszej stabilności wypływu (zbiornik rurowy 3 l).C330/03

4 920,00 zł
4 428,00 zł Zniżka 10%
Brutto dostawa w ciągu 3-4 dni (po uprzedniej weryfikacji)
Aktualnie brak na stanie w naszym magazynie, realizacja jak wyżejModel ze zbiornikiem 3 litry, o wydajności na ssaniu 330 l. i maksymalnym ciśnieniu roboczym 10 bar.

Konstrukcja została opracowana do zastosowań profesjonalnych.

Tam gdzie, łatwość przemieszczania i mały ciężar maszyny są cechami najbardziej pożądanymi.

  

Oferowany kompresor to zupełnie nowa klasa i jakość, do tej pory nieobecna na Polskim rynku.

Opatentowane rozwiązanie konstrukcyjne tzw. podwójnego tłoka, zastosowane materiały, pozwalają zwiększyć okresy miedzy naprawcze do około 5 tyś godzin pracy (4-5 razy więcej jak w modelach starej generacji).

  

Żywotnością dorównuje popularnym konstrukcjom olejowym.

  

Pozbawiona jest wad jakie posiadają tzw. olejówki:

rozruch jest równie łatwy latem jak i zimą, prąd rozruchowy ten sam przy temperaturach dodatnich jak i ujemnych.

pozwalają zapomnieć o oleju, jego wymianach, pilnowania poziomu oleju (co w olejówkach grozi zniszczeniem maszyny).

Zastosowane technologie (ceramiczna powłoka powierzchni wewnętrznej cylindra), materiały (np. pierścienie grafitowe ) są powodem tak małych oporów tarcia, że udało się uzyskać w tym modelu 330 l/min powietrza z mocy silnika 1,7 kW.

Zastosowany silnik może pracować 24 godziny na dobę bez problemów z przegrzaniem !!! Konstrukcja tego modelu została opracowana do zastosowań profesjonalnych.

Szczególnie jest przydatny w budownictwie, firmach wymiany ogumienia, zakładach stolarskich, wszędzie tam, gdzie nie jest wymagana wysoka wydajność powietrza, praca w bezpośrednich warunkach atmosferycznych.

  

Dane techniczne:

Wydajność pompy efektywna / na ssaniu - 200 / 330 l/min

Moc silnika 1,7 kW

Obroty 1400

Głośność 80 db

Waga 32 kg

Komentarze

Napisz swoją opinię

C330/03

Idealna dla budownictwa, malarzy, zakładów naprawy ogumienia i innych profesji korzystających z urządzeń ciśnieniowych o wysokich wymaganiach, przeznaczona dla użytkowników wymagających dużej wydajności powietrza (330 l/min), a mniejszej stabilności wypływu (zbiornik rurowy 3 l).

Napisz swoją opinię