1
  • 1


Z obudową przekładni wykonaną w całości z metalu, stanowi najmocniej uderzający model bezprzewodowy SDS z odsysaczem i 4 trybami pracy - młotowiertarka, tylko młotek, tylko obrót i Variolock.Chpxde M28

4 512,38 zł
Brutto dostawa w ciągu 3-4 dni (po uprzedniej weryfikacji)
Aktualnie brak na stanie w naszym magazynie, realizacja jak wyżejMocny silnik zapewnia parametry, jak w przypadku elektronarzędzia z zasilaniem przewodowym.

Mocny mechanizm: dostarcza energię udaru przy małych drganiach 8,1 m/s² dzięki nowemu systemowi antywibracyjnemu z podwójną szyną*.

Wymiana narzędzia dzięki zastosowaniu systemu FIXTEC.

Indywidualne monitorowanie cel.

Wskaźnik wyświetlacza pokazuje stan naładowania akumulatora.

Bez szczotkowy silnik POWERSTATE.

Inteligentny system REDLINK PLUS zapewnia zaawansowaną cyfrową ochronę przed przeciążeniem narzędzia i akumulatora oraz znacząco zwiększa wydajność narzędzia pracującego przy dużym obciążeniu.

Akumulator REDLITHIUM-ION zapewnia dłuższy czas pracy oraz zwiększoną trwałość dzięki wzmocnionej konstrukcji obudowy, wbudowanej elektronice monitorującej poszczególne ogniwa oraz zabezpieczającej przed przeciążeniem.

*Dokonano zgłoszenia patentowego.

  

SPECYFIKACJA PRODUKTU:

Ilość akumulatorów 2.

Narzędzie 1 M28 CHPX.

Narzędzie 2 M18-28 CPDEX.

Pojemność akumulatora [Ah] 5.

Typ akumulatora Li-io.

  

WYPOSAŻENIE

Akumulatory 2 x 5 Ah.

M28 C Ładowarka.

Walizka.

Komentarze

Napisz swoją opinię

Chpxde M28

Z obudową przekładni wykonaną w całości z metalu, stanowi najmocniej uderzający model bezprzewodowy SDS z odsysaczem i 4 trybami pracy - młotowiertarka, tylko młotek, tylko obrót i Variolock.

Napisz swoją opinię