Części ładowarek

Liczbę samych urządzeń dodatkowych producent szacuje na 190 pozycji, zatem możliwości rozbudowy urządzenia są niemal nieograniczone.

Części ładowarek, dodatkowe wyposażenie i akcesoria

Liczba produktów wynosi 139.

Wyświetla 1-12 z 139 produktów

Aktywne filtry

Avant Tecno układ elektrycznej regulacji wysokości odrzutu A430172

Układ elektrycznej regulacji wysokości odrzutu.
Wymaga opcjonalnego pakietu sterowania przystawką z ładowarki. Jeżeli dmuchawa śnieżna jest wyposażona w elektryczny układ regulacji wysokości wyrzutu, należy zainstalować zespół dodatkowych przełączników.

Cena £ 0,00 zł

Avant Tecno zaczep kulowy z przodu A35592

Urządzenie pozwala na łatwe manewrowanie przyczepą (również z zamontowaną platformą do podnoszenia) oraz przewożenie łodzi itp. na podwórzach i w wąskich przejazdach. Dzięki doskonałej widoczności zaczep ułatwia sprzężenie z przyczepą.

Cena £ 0,00 zł

Avant Tecno pompa zatapialna A36708

Bardzo użyteczne narzędzie do zastosowania w sytuacjach, kiedy chcemy usunąć większa ilość wody (lub innego płynu) z rowu, dołu, studni czy podobnych miejsc. Wydolność pompy wynosi 2000 l/min, płyn może być wypompowywany z głębokości do 20 m.

Cena £ 0,00 zł

Avant Tecno CH 150 ciężki rębak do gałęzi A414031

Potężny, wyposażony w automatyczny podajnik rębak, któręgo rozdrabniacz wciąga nawet najbardziej oporne gałęzie. Urządzenie jest wyposażone w dwie rolki podawcze, regulowane w zależności od prędkości obrotowej bębna rozdrabniacza.

Cena £ 0,00 zł