Części traktorków ogrodniczych

Duża liczba dodatkowych urządzeń, akcesoriów i części traktorków ogrodniczych sprawia, iż możliwości urządzeń są niemal nieograniczone.

Części traktorków ogrodniczych i akcesoria dodatkowe

Liczba produktów wynosi 11.

Wyświetla 1-11 z 11 produktów

Aktywne filtry

Agrinova Ju950 spalinowy wertykulator

Największy w naszej ofercie wertykulator przeznaczony na bardzo duże powierzchni współpracujący z silnikami Honda oraz B&S. Przyczepiany i ciągnięty jest przez traktor ogrodniczy. Urządzenie w pełni profesjonalne.

Normalna cena 16 359,00 zł -1% Cena £ 16 195,41 zł

Ariens PRO korpus Combi do traktorów ogrodniczych

Korpus przeznaczony do pracy z opcją wyrzutu do tyłu oraz z opcją mielenia. Specjalnie ukształtowane gniazda idealnie sprawdzają się przy opcji mielącej. Idealny korpus na trawniki dekoracyjne.
Typy korpusów: 36' TWIN 92 cm - dwa noże, 38" COMBI

Cena £ 0,00 zł

Ariens PRO wertykulator aktywny do traktorów ogrodniczych

Wertykulator montowany do traktorków serii C napędzany przez pasek klinowy. Wertykulacja to podstawowy zabieg jaki przynajmniej raz rocznie należy wykonać na trawniku niezależnie czy kosimy z opcją zbierania czy opcją mielenia.

Cena £ 0,00 zł

Ariens PRO korpus HGM do traktorów ogrodniczych

Korpus przeznaczony do pracy w bardzo trudnych warunkach ale świetnie sprawdzający się również na trawnikach dekoracyjnych. Podwójne noże tnące i docinające oraz brak osłony przedniej i tylnej zastąpionej przez osłonę łańcuchową

Cena £ 0,00 zł

Ariens PGC kosz zbierający

(Power Grass Collector) montowany do traktorków serii C napędzany przez pasek klinowy. Pozwala na zbieranie ściętej trawy, liści oraz drobnych zanieczyszczeń leżących na trawniku. Kosz podczas pracy opiera się na stalowej rolce kopiującej teren

Cena £ 0,00 zł

Ariens PRO rozsiewacz do traktorów ogrodniczych

Rozsiewacz montowany do traktorków serii C napędzany przez pasek klinowy. Kompaktowy i bardzo prosty w montażu oraz obsłudze, może być wykorzystany do rozsiewania nawozów lub piasku z solą.
Pojemność 50 kg
Regulacja dawki TAK

Cena £ 0,00 zł

Agrinova Ju70t spalinowy wertykulator

Największy w naszej ofercie wertykulator przeznaczony na bardzo duże powierzchni współpracujący z silnikem B&S. Przyczepiany i ciągnięty jest przez traktor ogrodniczy. Urządzenie w pełni profesjonalne.

Cena £ 0,00 zł

Ariens PRO uchwyt uniwersalny do traktorów ogrodniczych

Za pomocą tego uchwytu można zamontować takie przystawki jak walec, walec ugniatający, zestaw noży nacinających, zestaw do aeracji. Jedna obudowa plus wymienne elementy robocze pozwolą Ci wykonać wiele zabiegów agrotechnicznych na Twoim trawniku.

Cena £ 0,00 zł