Model A37235 producent Avant Tecno cena netto 0 - 1
  • Model A37235 producent Avant Tecno cena netto 0 - 1

A37235

0,00 zł

Adapter przesunięcia bocznego zapewnia łatwe, bezstopniowe przesunięcie boczne przystawki, obsługiwany z fotela kierowcy. Solidna i solidna konstrukcja posiada mocne prowadnice ślizgowe, które można również smarować.

A37235 adapter zmiany bocznej hydraulicznej Avant Tecno

Hydrauliczny adapter przesunięcia bocznego zapewnia łatwe, bezstopniowe przesunięcie boczne przystawki, obsługiwany z fotela kierowcy. Solidna i solidna konstrukcja posiada mocne prowadnice ślizgowe, które można również smarować. Płytkę szybkiego mocowania na adapterze można zamontować w trzech różnych pozycjach: po lewej lub po prawej stronie lub na środku adaptera. Daje to trzy różne opcje przesunięcia bocznego: przesunięcie boczne 500 mm w prawo lub w lewo lub przesunięcie boczne 250 mm w obu kierunkach.

Jeśli narzędzie hydrauliczne - łyżka 4 w 1, kosiarka bijakowa, strugarka itp. - jest zamontowane na adapterze przesuwu bocznego, ładowarka musi być wyposażona w opcjonalny drugi dodatkowy wylot hydrauliki z przodu, aby węże mocujące były zamontowane na złącze wielofunkcyjne i węże adaptera przesunięcia bocznego na opcjonalnym drugim wylocie.

Max. obciążenie 1000 kg

 
Łatwa, bezstopniowa hydrauliczna zmiana osprzętu bocznego, obsługiwana z fotela kierowcy

 
Przesunięcie boczne maks. 500 mm w prawo lub w lewo lub 250 mm w obu
kierunkach, w zależności od montażu płyty mocującej adapter

 

DANE TECHNICZNE

Szerokość 1270 mm
Wysokość 434 mm
Długość 218 mm
Waga 115 kg
Nr produktu A37235