Model A37265 producent Avant Tecno cena netto 0 - 1
  • Model A37265 producent Avant Tecno cena netto 0 - 1

A37265

0,00 zł

Do usuwania pni Avant to skuteczne i proste w obsłudze narzędzie do usuwania pniaków. Dzięki zamontowanej w poprzek ładowarki tarczy tnącej, zrębki wyrzucane są w prawą stronę, a nie na operatora lub maszynę.

A37265 frez do karczowania Avant Tecno

Frez tarczowy do usuwania pni Avant to skuteczne i proste w obsłudze narzędzie do usuwania pniaków. Dzięki zamontowanej w poprzek ładowarki tarczy tnącej, zrębki wyrzucane są w prawą stronę, a nie na operatora lub maszynę. Ponadto rozdrabniacz jest wyposażony w gumową osłonę, która uniemożliwia rozrzut zrębków.

Rozdrabnianie następuje poprzez przesuwanie rozdrabniarki do przodu i do tyłu przy użyciu prostych w obsłudze pedałów jezdnych ładowarki - lub pochylanie szybko łączonej płyty. Zamocowanie tarczy tnącej z boku zapewnia doskonałą widoczność obszaru roboczego. Zęby tarczy posiadają trzy krawędzie tnące: stępiony ząb łatwo się obraca po odkręceniu śruby mocującej tak, aby można było ponownie użyć ostrej krawędzi.

W zestawie tarcza tnąca o średnicy 540 mm i 20 sztuk wymiennych zębów
 
Dzięki zamontowanej w poprzek ładowarki tarczy tnącej, zrębki wyrzucane są w prawą stronę, a nie na ładowarkę lub operatora
 
Doskonała widoczność obszaru roboczego, łatwa obsługa
 
Gumowy amortyzator zamontowany na uchwycie mocującym minimalizuje drgania ładowarki i sprawia, że praca jest płynniejsza

 

DANE TECHNICZNE

Średnica tarczy tnącej 540 mm
Liczba zębów 20 pcs
Szerokość 840 mm
Wysokość 920 mm
Długość 630 mm
Waga 168 kg
Kod produktu A37265