Model Zoom producent Avant Tecno cena netto 0 - 1
  • Model Zoom producent Avant Tecno cena netto 0 - 1

Zoom

0,00 zł

Nowy typ pługu do odśnieżania z prostym lemieszem głównym i dwoma skrzydłami, które można płynnie wsuwać i wysuwać za pomocą dwóch siłowników hydraulicznych. Dzięki temu uzyskuje się kilka szerokości roboczych, czyniąc urządzenie bardzo elastycznym.

Zoom pług śnieżny producenta Avant Tecno

Nowy typ pługu do odśnieżania z prostym lemieszem głównym i dwoma skrzydłami, które można płynnie wsuwać i wysuwać za pomocą dwóch siłowników hydraulicznych. Dzięki temu uzyskuje się kilka szerokości roboczych, czyniąc urządzenie bardzo elastycznym.

 
Pług posiada również płyty końcowe zawieszone przegubowo, które można obrócić w stronę podłoża. Umożliwia to szybkie i wydajne zbieranie śniegu. Gdy płyty końcowe są obrócone w górę, pług działa jak konwencjonalna spycharka i szybko przesuwa się na bok - jest równie węższy. Płyty końcowe są obciążone sprężynami, które pozwalają na podążanie za ukształtowaniem terenu.
 
Wymaga opcjonalnego pakietu sterowania przystawką z ładowarki. Wysuwaniem i wsuwaniem skrzydeł oraz obracaniem lemiesza steruje się za pomocą przełączników panelu dodatkowego sterowania. Skrzydła można wysuwać pojedynczo lub wspólnie. Lampy kontrolne pługa wskazują, która z funkcji jest aktualnie w użyciu. Szerokość robocza regulowana jest płynnie w zakresie 1,35-2,35 m. Rury teleskopowe skrzydeł bocznych wyposażone są w bezserwisowe wolframowe ślizgi. Zapewniono również blokadę bezpieczeństwa zwalniającą lemiesz na górnym złączu, jednak ponieważ jest on ustawiony pionowo, na przeszkodach terenu nie następuje blokowanie.
 
Rama montażowa pługu śnieżnego Zoom jest taka sama, jak w spycharkach 2000 mm i 2500 mm. Pozwala ona na odchylenie pływające w pionie w zakresie ±10° z możliwością zablokowania. Pług wyposażony jest również w hydrauliczny układ obrotu lemiesza w zakresie ±30°. Ostrze do cięcia lodu w standardzie
 

Hydraulicznie wysuwany lemiesz umożliwia odśnieżanie małych terenów, parkingów, itp.

 
Dwa skrzydła można wysuwać pojedynczo lub wspólnie

 
Szerokość robocza regulowana jest płynnie w zakresie 1,35-2,35 m

 
Zawieszone przegubowo, składane płyty końcowe umożliwiają wydajne zbieranie i usuwanie śniegu
 
Hydrauliczny układ obrotu lemiesza o ± 30° oraz układ pływania w pionie ± 10°

 

INFORMACJE TECHNICZNE

Szerokość robocza 1350-2350 mm
Szerokość maksymalna 1460-2460 mm
Długość maksymalna 993 mm
Kąt obrotu lemiesza ± 30°
Kąt pływania w pionie ± 10°
Waga 535 kg
Kod produktu A425180

Wymaga opcjonalnego pakietu sterowania przystawką z ładowarki.