1
  • 1


Z zatrzymaniem funkcji wiercenia, pozwalającym na lekkie prace wyburzeniowe, do wiercenia otworów pod kotwy oraz otworów przelotowych o średnicach od 12 do 40 mm w betonie i murze i otworów rdzeniowych o średnicy do 90.D25501k

2 702,62 zł
Brutto dostawa w ciągu 3-4 dni (po uprzedniej weryfikacji)
Aktualnie brak na stanie w naszym magazynie, realizacja jak wyżejZastosowanie innowacyjnej przekładni łańcuchowej wypełnionej olejem zwiększa efektywność pracy narzędziem oraz zapewnia najlepsze smarowanie oraz rozprowadzanie ciepła.

Ergonomiczna i kompaktowa budowa narzędzia maksymalizuje kontrolę pracy i zapewnia dostęp do trudnodostępnych miejsc.

Doskonała relacja mocy do masy narzędzia: energia udaru o wartości 8 J (wg norm EPTA 05/2009) generowana jest przez urządzenie o masie 6,1 kg.

Unikatowy system uszczelnienia zapewnia ochronę mechanizmu nawet przed najdrobniejszym pyłem, gwarantując dużą trwałość i długą żywotność maszyny.

Zoptymalizowany mechanizm udarowy poprzez zredukowanie liczby komponentów i lepsze tłumienie wstrząsów dostarcza maksymalnej energii udaru a tym samym umożliwia wiercenie w najtwardszym betonie.

Efektywny mechanizm z urządzeniem ograniczającym wstrząsy, przenosi uderzenie bezpośrednio na dłuto lub wiertło bez strat wynikających z intensywnych drgań.

Miękki uchwyt rękojeści ogranicza drgania przenoszone na ręce a tym samym zmniejsza zmęczenie użytkownika powstające podczas trudnych zastosowań.

  

Dane techniczne:

Uchwyt SDS-Max.

Moc pobierana 1100 W.

Moc użyteczna 500 W.

Energia udaru (pomiar wg EPTA 05/2009) 8 J.

Obroty pod obciążeniem 400 obr/min.

Częstość udarów 2740 ud/min.

Maks. śr. wiercenia w betonie 40 mm.

Maks. śr. wiercenia wiertłem przebiciowym 55 mm.

Maks. śr. wiercenia wiertłem koronowym 90 mm.

Masa 6.1 kg.

Długość 457 mm.

Wysokość 245 mm.

Szerokość 104 mm.

  

STANDARDOWE WYPOSAŻENIE:

Wielopozycyjna rękojeść boczna.

Mocny kufer transportowy.

Komentarze

Napisz swoją opinię

D25501k

Z zatrzymaniem funkcji wiercenia, pozwalającym na lekkie prace wyburzeniowe, do wiercenia otworów pod kotwy oraz otworów przelotowych o średnicach od 12 do 40 mm w betonie i murze i otworów rdzeniowych o średnicy do 90.

Napisz swoją opinię