Dysze agregatów malarsko-szpachlarskich

Szeroka gama rozmiarów dysz (wielkości otworów i szerokości natrysku) pozwala na dopasowanie do każdego materiału i charakteru czy miejsca pracy.

Do malowania i szpachlowania ze względu odmienną gęstość, lepkość i zastosowane ziarno stosujemy zupełnie inne dysze agregatów malarsko-szpachlarskich.

Dysze agregatów malarsko-szpachlarskich natryskowych

Liczba produktów wynosi 9.

Wyświetla 1-9 z 9 produktów

Aktywne filtry

Graco RAC V dysza natryskowa agregatów

Wybór dyszy można porównać do wyboru właściwego wiertła do wiertarki elektrycznej.

Są wiertła do drewna, do metalu i do betonu. Każde wiertło do danego rodzaju materiału występuje w różnych rozmiarach. Użycie niewłaściwego wiertła do danej powierzchni

Normalna cena 377,61 zł -1% Cena £ 373,83 zł

Titan SC-6+ dysza natryskowa agregatów

Standardowa dysza do agregatów Titana, Speeflo. Najdłuższa żywotność. Nowy ergonomiczny projekt zapewnia komfort dzięki możliwości obrócenia dyszy z pozycji natrysku do pozycji czyszczenia. Ekskluzywny wygląd wskaźnika przepływu

Normalna cena 188,02 zł -1% Cena £ 186,14 zł

Graco RAC X HDA dysza natryskowa agregatu

Wybór dyszy można porównać do wyboru właściwego wiertła do wiertarki elektrycznej. Są wiertła do drewna, do metalu i do betonu. Każde wiertło do danego rodzaju materiału występuje w różnych rozmiarach.

Normalna cena 184,50 zł -1% Cena £ 182,66 zł

Wagner Trade Tip 3 dysza natryskowa agregatu

Ergonomiczny projekt zapewnia komfort. Ekskluzywny wskaźnik przepływu. Najwyższej jakości wykonanie z węglika wolframu zapewnia najdłuższą żywotność i odporność. Montaż i demontaż bez martwienia się o narzędzia.

Normalna cena 172,20 zł -1% Cena £ 170,48 zł

Graco RAC X WA szerokokątna dysza natryskowa agregatu

Urządzenie do aplikacji hydrodynamicznej pompuje i spręża farbę bez użycia powietrza. Następnie farba jest przetłaczana przez niewielki otwór dyszy pod wysokim ciśnieniem (do 350 bar).

Normalna cena 339,28 zł -1% Cena £ 335,89 zł

Graco RAC X PAA dysza natryskowa agregatów

Wybór dyszy można porównać do wyboru właściwego wiertła do wiertarki elektrycznej.
Są wiertła do drewna, do metalu i do betonu. Każde wiertło do danego rodzaju materiału występuje w różnych rozmiarach. Użycie niewłaściwego wiertła do danej powierzchni

Normalna cena 312,78 zł -1% Cena £ 309,65 zł

Wagner 2 Speed Tip dysza natryskowa agregatu

Innowacyjna, podwójna dysza 2 SpeedTip - jedna dysza posiada dwa otwory o różnych średnicach i kątach natrysku – pozwala to na malowanie szerokim lub wąskim strumieniem bez konieczności wymiany dyszy:
Większa wygoda i elastyczność pracy

Normalna cena 219,92 zł -1% Cena £ 217,72 zł