• -1%
  • Nowy
Flex WST 1000 Giraffe elektryczna szlifierka renowacyjna Flex - 2

Flex WST 1000 Giraffe elektryczna szlifierka renowacyjna

4 175,60 zł
4 133,85 zł Zaoszczędź dodatkowo 1%

Ze stabilizacją prędkości obrotowej, łagodnym rozruchem, zabezpieczeniem przeciążeniowym. Z jedyną w swoim rodzaju techniką teleskopową Giraffe® dopasowuje się do Państwa potrzeb, długość regulowana od 1330-1730 mm.

Wersja wyposażenia

WST 1000 z tarczą TURBO-JET (355747), Szlifierka renowacyjna Giraffe do ścian i sufitów .

Szlifierka renowacyjna Giraffe® do ścian i sufitów FLEX WST 1000 z tarczą TURBO-JET

Giraffe® WST 1000 z tarczą TURBO-JET to idealna szlifierka do renowacji ścian i sufitów. Szlifierka posiada stabilizację obrotową oraz zabezpieczenie przed uszkodzeniem silnika. Narzędzie idealnie dla profesjonalisty.

Ze stabilizacją prędkości obrotowej, łagodnym rozruchem, zabezpieczeniem przeciążeniowym.
Z jedyną w swoim rodzaju techniką teleskopową Giraffe® dopasowuje się do Państwa potrzeb, długość regulowana od 1330-1730 mm. Otworzyć blokadę rękojeści teleskopowej, wysunąć rękojeść i zamknąć blokadę.
Ergonomiczna konstrukcja z wieloma możliwościami ustawienia rękojeści oznacza niemęczącą pracę. Silnik pozostaje przy tym zawsze między pozycjami rękojeści i tym samym jest perfekcyjnie wyważony.
System odsysania pyłu: chroni przed pyłem powstałym podczas szlifowania, redukuje zużycie tarcz, powoduje, że pory betonu są gotowe do kolejnych operacji.
Elastyczny, gumowy pierścień odsysający z metalowym pierścieniem o niskim stopniu zużywalności: ślizga się gładko po powierzchni, chroni przed pyłem i większymi odpadami szlifierskimi.
System odsysania: z metalowym pierścieniem na osłonie, giętkim wężem od głowicy szlifierskiej do rury prowadzącej. Na końcu teleskopowej rury możliwość przyłączenia do odkurzacza przemysłowego FLEX S 36, S 47 und S 47 M.
Szlifierka z kardanowym przegubem i nowa głowica szlifierska zostały specjalnie do siebie dostosowane. Zadziory i nierówności na ścianach i sufitach można szybko i łatwo usunąć.

Tarcza TURBO-JET
1 FixTec - nakrętka szybkomocująca M 14 313.459
4-metrowy wąż ssący Ø 32 mm z zaczepem i złączką przyłączeniową do odkurzacza
Walizka transportowa

378224
Nowy produkt
chat Komentarze (0)