Model DF 700 EQ-Plus producent Festool cena netto 5065 - 1
search
 • Model DF 700 EQ-Plus producent Festool cena netto 5065 - 1

DF 700 EQ-Plus

6 229,95 zł
Brutto

Niezwykle elastyczna. Niezwykle stabilna DF 700 EQ-Plus Domino XL. Zbliża się do przedmiotu, a nie odwrotnie: DOMINO XL. Szybko, łatwo, precyzyjnie i niezwykle stabilnie – prawie 50-procentowa oszczędność czasu przezbrajania w stosunku do maszyn stacjonarnych.

Opis

Seria DF model 700 wersja EQ-Plus grupa Domino XL producenta Festool

Najważniejsze cechy produktu: 

Szybko najlepszy rezultat:
Do 50% oszczędności czasu w porównaniu do maszyn stacjonarnych przy masywnych połączeniach kołkami o rozmiarze 14 x 140 mm.

Wygoda i pewność:
Niepowtarzalny i opatentowany jednoczesny ruch obrotowy i wahadłowy frezarki umożliwia lekką pracę i wycinanie otworów bez śladów przypalenia.

Lepiej pracować z systemem:
DOMINO, frezy, łączniki do 14 x 140 mm, połączenia narożników i połączenia płaskie, które można ponownie rozdzielić oraz kompatybilne wyposażenie systemowe zapewniają niemal nieograniczone możliwości łączenia.

Szczegóły produktu

Stabilne łączenie ram
DOMINO XL pracuje tam, gdzie znajduje się obrabiany przedmiot, a nie odwrotnie. Jest szybka, precyzyjna, niezwykle stabilna i dzięki temu idealna do budowy mebli i drzwi.


Bardziej elastyczna i do 50% szybsza niż tradycyjne maszyny stacjonarne
Proste trasowanie. Wyraźnie krótszy czas przygotowywania maszyny.

Brak konieczności intensywnego i uciążliwego transportu materiałów.

Wyraźnie krótszy czas czyszczenia maszyny.


Zasada frezowania wahadłowego
Niepowtarzalny wśród urządzeń ręcznych i opatentowany przez Festool ruch frezujący frezarek DOMINO. Jednoczesny ruch obrotowy i wahadłowy freza umożliwia lekką pracę i wycinanie otworów bez śladów przypalenia. Dzięki ruchowi wahadłowemu unika się przegrzania frezu, co zapewnia jego bardzo długi okres trwałości.


Zasada podłużnych otworów
Pasowane wyrównanie: pierwszy łącznik DOMINO jest pozycjonowany za pomocą precyzyjnego otworu podłużnego, kolejne są dopasowywane za pomocą szerszych otworów podłużnych z luzem – dzięki temu można wyrównać połączenie bez specjalnego wysiłku. W wyniku tego powstaje stabilne połączenie, zabezpieczone przed skręceniem już od pierwszego łącznika.


Innowacyjny system przykładnic
Powtarzalne dopasowywanie łączników bez czasochłonnego oznaczania: wychodząc od krawędzi odniesienia, za pomocą zintegrowanych prowadnic DF 700 może być pozycjonowana szybko i dokładnie. Również dla grup łączników.


Najwyższa stabilność
Specjalny kształt łączników DOMINO, w połączeniu z pęczniejącymi „kieszeniami klejowymi” i bocznymi rowkami wzdłużnymi, sprawiają, że łączniki pewnie trzymają. Frezarka do połączeń DOMINO DF 700 Festool służy do obróbki łączników DOMINO o wielkości do 14 x 140 mm. Dostępne również jako gotowy pręt do indywidualnego dopasowania.


Teraz ekstremalnie elastyczna
Nowe łączniki do rogów i powierzchni DOMINO. Jeszcze szybsze łączenie. I w razie potrzeby rozłączanie.


Oszczędność czasu przy powtarzających się głębokościach frezowania
Zmienne ustawienia głębokości frezowania 15-70 mm i dwie pozycje zaznaczenia do wyboru.


Ustawianie wysokości i kątów frezowania
Oszczędzająca czas i precyzyjna regulacja wysokości i kąta frezowania: dla idealnie dopasowanego frezowania ukosów w materiałach o różnych grubościach. Z wyznaczonymi poziomami i bezstopniową regulacją kąta frezowania.


100% zabezpieczenie przed skręcaniem
Począwszy od pierwszego łącznika DOMINO, połączenia są całkowicie zabezpieczone przed skręcaniem, bez konieczności wyrównywania elementów obrabianych.


Do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz
Łączniki DOMINO wykonywane są z dwóch materiałów: z buku, przeznaczone do zastosowań w pomieszczeniach oraz odporne na warunki atmosferyczne, insekty i pleśń łączniki Sipo do zastosowań na zewnątrz.


Przyjazny dla środowiska
Wszystkie łączniki DOMINO pochodzą ze prowadzonej w sposób zrównoważony produkcji drewna. Łączniki DOMINO z buku posiadają znak jakości Pan European Forest Council (PEFC).


Praca z odsysaniem
Przy pracy z frezarkami DOMINO powstają duże ilości wiórów. Dla lepszego usuwania wiórów z frezowanego otworu oraz dla poprawy ochrony zdrowia, polecamy zawsze pracować z systemem odsysania pyłu.


Wyposażenie system DOMINO

Dokładnie dopasowane łączenie okrąglaków i kantówek, również przy powtarzających się odstępach między otworami: wyposażenie systemowe kompatybilne z DOMINO XL oraz DOMINO DF 500.

Funkcje:

 • Niezwykle elastyczna. Niezwykle stabilna
 • Zbliża się do przedmiotu, a nie odwrotnie: DOMINO XL. Szybko, łatwo, precyzyjnie i niezwykle stabilnie – prawie 50-procentowa oszczędność czasu przezbrajania w stosunku do maszyn stacjonarnych.
 • Dzięki temu DOMINO XL nadaje się doskonale do produkcji mebli i drzwi oraz do połączeń konstrukcji z litego drewna.
 • Najwyższa stabilność połączeń w przypadku łączników o wielkości 14 x 140 mm
 • Opatentowana i wyjątkowa dla maszyn ręcznych zasada frezowania zapewnia dokładną i lekką pracę
 • Duża oszczędność czasu w porównaniu z maszyną stacjonarną
 • Szybko i prosto, ustawiane ograniczniki są gwarancją precyzyjnych wyników pracy
 • Wyposażenie systemowe pasujące do obydwu frezarek do połączeń DOMINO

 

Zakres dostawy:

 • frez DOMINO D 12 mm
 • prowadnica dodatkowa
 • 2x pusta skrzynka na łączniki
 • klucz widełkowy o rozwartości 12
 • w Systainerze SYS 5 T-LOC
574320