• -1%
  • Nowy
Graco T-max 506 tłokowy agregat szpachlarsko-tynkarski 255796 Graco - 1

Graco T-max 506 tłokowy agregat szpachlarsko-tynkarski 255796

16 422,76 zł
16 258,54 zł Zaoszczędź dodatkowo 1%

Tłokowy agregat szpachlarsko tynkarski amerykańskiego producenta Graco. Model 506 serii T-max do natrysku gotowych mas szpachlowych. Idealnie sprawdza się na inwestycjach oraz do szpachlowania i renowacji powierzchni ściennych.

Agregat szpachlarski Graco T-Max 506 to doskonałe urządzenie do natrysku gotowych mas szpachlowych. Idealnie sprawdza się na inwestycjach oraz do szpachlowania i renowacji powierzchni ściennych.

Agregat szpachlarski Graco T-Max 506 to idealne urządzenie do natrysku wszelkich mas szpachlowych (zarówno sypkich jak i gotowych) oraz innych materiałów dekoracyjnych. Aplikacja pozwala na równomierne nakładanie na powierzchnię bez zbędnych odpadów co pozwala na znaczną oszczędność materiału. Natrysk odbywa się bez użycia powietrza lub w przypadku materiałów dekoracyjnych z użyciem zewnętrznej sprężarki.

 

Zalety urządzenia Graco T-max 506:

bardzo gładkie wykończeni, dużo mniejsza ilość odpadów, możliwa 30% oszczędność w porównaniu z pracą ręczną
możliwość natrysku z wężem do 30 metrów długości, można wykonać natrysk w całym domu bez potrzeby przemieszczania urządzenia i materiału
natrysk bez użycia powietrza lub wspomagany powietrzem, możliwość nałożenia prawie wszystkich gładzi bez kompresora
Nakładanie materiałów dekoracyjnych przy użyciu zewnętrznej sprężarki
T-Max™ jest prawdziwym rozwiązaniem do nakładania gładzi, niż tylko urządzeniem natryskowym.

Obsługa 1-osobowa

Zaprojektowaliśmy to nowe urządzenie natryskowe w taki sposób, aby mogło być używane przez jedną osobę: łatwe w obsłudze, użytkowaniu i czyszczeniu.

Profesjonalna jakość wykończenia

Będziesz zaskoczony wysoką jakością wykończenia nakładanego materiału oraz zredukowaną do minimum ilością odpadów materiału.

Komfort i wydajność agregatu Graco T-max 506:

Ponadto T-Max™ sprawia, że Twoja praca jest dużo wygodniejsza i pozwala na uzyskanie do 30% oszczędności czasu w porównaniu z konwencjonalnymi metodami aplikacji.

Używając tego nowatorskiego urządzenia, zauważysz wkrótce, że nie tylko ułatwia ono pracę jednej osobie, ale może także być z łatwością obsługiwane przez 3-osobowy zespół ludzi, umożliwiając nałożenie ponad 500m2 dziennie.

Sterowanie jednym pokrętłem
Proste w obsłudze: umieść materiał w zasobniku i wybierz tryb ze wspomaganiem powietrza (zielony) lub bez wspomagania powietrza (niebieski). Otwórz swoją lancę i  zacznij pracę. Urządzenie T-MAX™ zostało zaprojektowane przede wszystkim do aplikacji większości gładzi i izolatorów. Używanie T-MAX™ w połączeniu z zewnętrzną  sprężarką umożliwia także natrysk tynków dekoracyjnych o wielkości cząsteczki do 1,5 mm. Urządzenie T-MAX™ zostało przetestowane i zatwierdzone do nakładania  najbardziej wymagających gładzi, sypkich i gotowych, dostępnych obecnie na rynku.

Wąż
Nadzwyczaj lekki i elastyczny. Aby poradzić sobie z większymi zadaniami: szybkozłączny system camlock™ pozwala na bezpieczne, ręczne wydłużenie węża do 30  metrów, bez potrzeby używania dodatkowych narzędzi. Pozwala na aplikację materiału w dwupoziomowym domu bez przemieszczania urządzenia T-Max™.

Uchwyty
Zamontuj uchwyt w części tylnej, aby swobodnie poruszać się wokół urządzeia w miejscu pracy, lub z przodu, aby przemieszczać urządzenie jak taczkę: doskonałe przy  transporcie po schodach!

Silnik
Pracuje swobodnie i tylko wtedy, kiedy potrzebny jest materiał. Dzięki modularnej konstrukcji można ręcznie odłączyć silnik, co ułatwia prace konserwacyjne lub bezpieczne przechowywanie, kiedy nie jest używany.

Zestaw montażowy mieszadła (opcjonalny)
Zamontuj swóje własne mieszadło na urządzeniu T-Max™; dostosuj kąt do optymalnego mieszania bez niszczenia zasobnika. Opcja dwustronnego montażu. Do mieszania  wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Zasobnik
Wyjątkowo lekki polimerowy zasobnik z pokrywą, który nie rdzewieje. Okrągły kształt o pionowych ściankach powoduje optymalizację zasysania materiału i stanowi  najlepszą konstrukcję do szybkiego i pełnego wymieszania.

Hak węża
Hak węża zapewnia, że Twój wąż materiałowy jest zawsze ustawiony w jednej linii z urządzeniem. Ułatwia to przemieszczanie przez wąskie miejsca.

Lanca
Szybkie i czyste otwieranie/zamykanie eliminuje rozprysk. Pozioma konstrukcja daje optymalne przejście materiału, eliminując zatory materiału. Bardzo lekka i niezwykle łatwa w obsłudze.

 

Parametry techniczne:

Maks. ciśnienie robocze 50 barów
Maks. wielkość dyszy (z wężem 8-metrowym) 651
Maks. wydajność (w zależności do gęstości materiału) 6,4 l/min.
Pojemność zasobnika 4 worki - 60 l
Ciężar (łącznie z wężem i lancą) 64 (75) kg
Maks. długość węża 15 m
Maks. ciśnienie robocze powietrza 17 barów

255796
Nowy produkt
chat Komentarze (0)