• -1%
  • Nowy
Graco T-max 657 tłokowy agregat szpachlarsko-tynkarski Graco - 1

Graco T-max 657 tłokowy agregat szpachlarsko-tynkarski

19 512,20 zł
19 317,08 zł Zaoszczędź dodatkowo 1%

Tłokowy agregat szpachlarsko-tynkarski amerykańskiego producenta Graco. Model Tmax 657 do mas szpachlowych (sypkich i gotowych) oraz materiałów dekoracyjnych. Pozwala na równomierne nakładanie na powierzchnię bez zbędnych odpadów.

Wersja wyposażenia

Agregat szpachlarski T-Max 657 to idealne urządzenie do natrysku wszelkich mas szpachlowych (zarówno sypkich jak i gotowych) oraz innych materiałów dekoracyjnych. Aplikacja pozwala na równomierne nakładanie na powierzchnię bez zbędnych odpadów co pozwala na znaczną oszczędność materiału. Natrysk odbywa się bez użycia powietrza lub w przypadku materiałów dekoracyjnych z użyciem zewnętrznej sprężarki.

 

Zalety urządzenia Graco T-MAX 657:

bardzo gładkie wykończenie, dużo mniejsza ilość odpadów, możliwa 30% oszczędność w porównaniu z pracą ręczną
możliwość natrysku z wężem do 30 metrów długości, można wykonać natrysk w całym domu bez potrzeby przemieszczania urządzenia i materiału
natrysk bez użycia powietrza lub wspomagany powietrzem, możliwość nałożenia prawie wszystkich gładzi bez kompresora Nakładanie materiałów dekoracyjnych przy użyciu zewnętrznej sprężarki
T-Max™ jest prawdziwym rozwiązaniem do nakładania gładzi, niż tylko urządzeniem natryskowym.

Obsługa 1-osobowa

Zaprojektowaliśmy to nowe urządzenie natryskowe w taki sposób, aby mogło być używane przez jedną osobę: łatwe w obsłudze, użytkowaniu i czyszczeniu.

Profesjonalna jakość wykończenia

Będziesz zaskoczony wysoką jakością wykończenia nakładanego materiału oraz zredukowaną do minimum ilością odpadów materiału.

Komfort i wydajność

Ponadto T-Max™ sprawia, że Twoja praca jest dużo wygodniejsza i pozwala na uzyskanie do 30% oszczędności czasu w porównaniu z konwencjonalnymi metodami aplikacji.

Używając tego nowatorskiego urządzenia, zauważysz wkrótce, że nie tylko ułatwia ono pracę jednej osobie, ale może także być z łatwością obsługiwane przez 3-osobowy zespół ludzi, umożliwiając nałożenie ponad 500m2 dziennie.

Sterowanie jednym pokrętłem
Proste w obsłudze: umieść materiał w zasobniku i wybierz tryb ze wspomaganiem powietrza (zielony) lub bez wspomagania powietrza (niebieski). Otwórz swoją lancę i  zacznij pracę. Urządzenie T-MAX™ zostało zaprojektowane przede wszystkim do aplikacji większości gładzi i izolatorów. Używanie T-MAX™ w połączeniu z zewnętrzną  sprężarką umożliwia także natrysk tynków dekoracyjnych o wielkości cząsteczki do 1,5 mm. Urządzenie T-MAX™ zostało przetestowane i zatwierdzone do nakładania  najbardziej wymagających gładzi, sypkich i gotowych, dostępnych obecnie na rynku.

Wąż
Nadzwyczaj lekki i elastyczny. Aby poradzić sobie z większymi zadaniami: szybkozłączny system camlock™ pozwala na bezpieczne, ręczne wydłużenie węża do 30  metrów, bez potrzeby używania dodatkowych narzędzi. Pozwala na aplikację materiału w dwupoziomowym domu bez przemieszczania urządzenia T-Max™.

Uchwyty
Zamontuj uchwyt w części tylnej, aby swobodnie poruszać się wokół urządzeia w miejscu pracy, lub z przodu, aby przemieszczać urządzenie jak taczkę: doskonałe przy  transporcie po schodach!

Silnik
Pracuje swobodnie i tylko wtedy, kiedy potrzebny jest materiał. Dzięki modularnej konstrukcji można ręcznie odłączyć silnik, co ułatwia prace konserwacyjne lub bezpieczne przechowywanie, kiedy nie jest używany.

Zestaw montażowy mieszadła (opcjonalny)
Zamontuj swóje własne mieszadło na urządzeniu T-Max™; dostosuj kąt do optymalnego mieszania bez niszczenia zasobnika. Opcja dwustronnego montażu. Do mieszania  wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Zasobnik
Wyjątkowo lekki polimerowy zasobnik z pokrywą, który nie rdzewieje. Okrągły kształt o pionowych ściankach powoduje optymalizację zasysania materiału i stanowi  najlepszą konstrukcję do szybkiego i pełnego wymieszania.

Hak węża
Hak węża zapewnia, że Twój wąż materiałowy jest zawsze ustawiony w jednej linii z urządzeniem. Ułatwia to przemieszczanie przez wąskie miejsca.

Lanca
Szybkie i czyste otwieranie/zamykanie eliminuje rozprysk. Pozioma konstrukcja daje optymalne przejście materiału, eliminując zatory materiału. Bardzo lekka i niezwykle łatwa w obsłudze.

 

W zestawie Graco T-MAX 657:

Zasobnik
lanca
węż materiałowy 10 m 1", 3 m końcówką biczową 3/4"
wężem powietrza 15 m X 3/8"
filtrem materiałowym z siatką 18
zestawem do bezpowietrznego natrysku wysokiej odporności z niebieskią osłoną RAC X, dyszą RAC X HDA661
filtrem materiałowym z siatką 30 mesh
zestawem do natrysku wspomaganego powietrzem do dokładnego wykończenia z: 4 mm dyszą powietrzną, zabezpieczeniem dyszy powietrznej, 4 tarczami dla różnych wzorów
zestawem do czyszczenia: skrobak elastyczny, skrobak do filtra, kulka czyszcząca, szczotka, urządzenie do czyszczenia dyszy

 

Parametry Graco T-MAX 657:

Maks. ciśnienie robocze 65 barów
Maks. wielkość dyszy (z wężem 8-metrowym) "661
Maks. wydajność (w zależności do gęstości materiału) 7,2 l/min.
Pojemność zasobnika 6 worki - 90 l
Ciężar (łącznie z wężem i lancą) 6 (81) kg
Maks. długość węża 30 m
Maks. ciśnienie robocze powietrza 17 barów

255797
Nowy produkt
chat Komentarze (0)