• -1%
  • Nowy
Husqvarna AD 10 wiertnica automatyczna 966666601 Husqvarna - 1

Husqvarna AD 10 wiertnica automatyczna 966666601

4 095,87 zł
4 054,91 zł Zaoszczędź dodatkowo 1%

Pod względem inteligentnych rozwiązań, prędkości i ergonomii jest klasą sama dla siebie. Przesuwanie maszyny po statywie nie wymaga ręcznej ingerencji. Dzięki automatycznemu wierceniu można wykonać dużo więcej otworów

Husqvarna AD 10

 

AD 10 to wiertnica automatyczna. Pod względem inteligentnych rozwiązań, prędkości i ergonomii jest klasą sama dla siebie. Przesuwanie maszyny po statywie nie wymaga ręcznej ingerencji. Dzięki automatycznemu wierceniu można wykonać dużo więcej otworów dziennie niż w przypadku posuwu ręcznego. Jeden regulator umożliwia kontrolę prędkości, mocy i kierunku pracy. Urządzenie zapewnia także komfort pracy, ponieważ użytkownik stoi wyprostowany, nie obciążając nadmiernie ciała. Umożliwia wiercenie wiertłami koronowymi otworów o małej i dużej średnicy. AD 10 ma zwartą budowę i waży zaledwie 3,6 kg

 

Zalety

Automatyczne zatrzymanie
Łatwy i szybki montaż
Mocowanie po obu stronach
Ergonomia
Eliminacja pracy ręcznej. Operator może stać wygodnie w wyprostowanej pozycji, bez konieczności obracania się.

Model AD 10 to najszybsza tego typu maszyna na rynku, zarówno jeśli chodzi o wiercenie, jak i wycofywanie wiertła z materiału.
AD 10 dostosowuje swoje działanie, w zależności od tego, który z silników Husqvarna jest używany, co zapewnia dużą wydajność i precyzję pracy.
Maszynę łatwo się montuje i bez trudu nią steruje. W kilka sekund zaczepia się ona mocno na statywie, pod dowolnym kątem.
Za pomocą jednego urządzenia operator kontroluje prędkość, kierunek i moc silnika oraz kieruje statywem, na którym maszyna jest zamontowana.
Odwracając kierunek posuwu, użytkownik może szybko i łatwo wycofać wiertło.
Zwarta konstrukcja i niewielki ciężar: 3,6 kg.


Wiercenie automatyczne
Za pomocą jednego regulatora operator bez trudu dostosowuje prędkość, kierunek i moc urządzenia.

Rentowność
Dzięki automatycznemu wierceniu można wykonać dużo więcej otworów dziennie niż w przypadku posuwu ręcznego. Kolejny otwór można przygotowywać już w trakcie wiercenia poprzedniego.

Wydajna i precyzyjna praca
Prędkość posuwu dostosowywana optymalnie do typu pracy.

Bezkonkurencyjna prędkość
Model AD 10 to najszybsza tego typu maszyna na rynku zarówno jeśli chodzi o wiercenie, jak i wycofywanie wiertła z materiału.

 

Parametry techniczne dla AD 10

Dane Techniczne

Ciężar 3,6 kg / 8 funty
Speed 0-3,2 m/min / 0-10,5 fpm

966666601
Nowy produkt
chat Komentarze (0)