• -1%
  • Nowy
Husqvarna PG 280 elektryczna szlifierka planetarna Husqvarna - 1

Husqvarna PG 280 elektryczna szlifierka planetarna

10 238,31 zł
10 135,93 zł Zaoszczędź dodatkowo 1%

Jednotarczowa, którą można szybko przystosować do szlifowania krawędzi z obu stron maszyny. Skutecznie szlifuje powłoki z kleju, farby, epoksydu i szpachlówki. Szerokość robocza 280 mm sprawia, że może być używana do mniejszych i średnich powierzchni.

Napięcie [V]

Husqvarna PG 280

 

PG 280 to szlifierka jednotarczowa, którą można szybko przystosować do szlifowania krawędzi z obu stron maszyny. Skutecznie szlifuje powłoki z kleju, farby, epoksydu i szpachlówki. Szerokość robocza 280 mm sprawia, że może być używana do mniejszych i średniej wielkości powierzchni betonowych. Maszyna dostępna jest w wersji 1- i 3-fazowej. Skonstruowana jest tak, by ułatwiać pracę w ergonomicznej pozycji, jest przy tym łatwa i wygodna w obsłudze. Maszyna jest lekka i kompaktowa, dlatego łatwo się ją transportuje i składa.


 

Zalety

Skuteczne zapobieganie pyleniu
Wymiana narzędzi przy oszczędności czasu
Ergonomiczna pozycja robocza
Redi Lock®
Licznik motogodzin

 

Szybkie przejście na szlifowanie krawędzi
Łatwe do demontażu pokrywy i możliwość ustawiania kół umożliwiają szybkie dostosowanie maszyny do szlifowania krawędzi po obu stronach. Narzędzia nie są potrzebne. Praca odbywa się w pozycji wyprostowanej.


Łatwe usuwanie powłok
Skuteczne szlifowanie powłok z kleju, farby, epoksydu i szpachlówki.


Łatwość przenoszenia i montażu
Maszyna jest lekka i bez trudu zmieści się w każdym samochodzie ze względu na kompaktową budowę, składaną ramę i możliwość rozłożenia na części.


Łatwa obsługa
Prędkość jest stała, nie wymaga ustawiania. Maszyna wyposażona jest również w prosty w obsłudze, logiczny panel sterowania z zabezpieczeniem przed przeciążeniem.

 

Parametry techniczne dla PG 280

Specyfikacje

Tarcza szlifierska 280 mm / 11 "
Całkowity nacisk 41 kg / 90,4 funty
Wymiary Ciężar 70 kg / 154,3 funty
Sound and noise

Drgania, lewy uchwyt 3,8 m/s²
Drgania, prawy uchwyt 4 m/s²

967278201
Nowy produkt
chat Komentarze (0)