Maszyny

Maszyny

Podkategorie

 • Betoniarki

  Sprawdzone i niezawodne betoniarki zasilane silnikami spalinowymi lub elektrycznymi o napięciu 230 V lub 400 V. Pojemność robocza betoniarek do 350 litrów.

 • Ładowarki

  Ładowarki poprzez Wyposażenie dodatkowe i akcesoria sprawiają, iż możliwości działań i zakres ich prac, stają się niemal nieograniczone.

  Posiadamy bogatą ofertę urządzeń, do których oferujemy kompatybilne ładowarki. Zazwyczaj dostępne są w różnych wariantach mocy i liczbie portów.

 • Mixokrety

  Służą do podawania najbardziej wymagających zapraw takich jak mieszanki betonowe i wylewki podłogowe. Mixokrety to maszyny o bardzo dużej mocy i możliwościach.

 • Odśnieżarki

  Dzięki nim sezonowa walka z białym puchem stanie się przyjemnością. Odśnieżarki sprawią, iż znajdzie się również zapewne wiele chętnych osób aby nas wyręczyć w pracy.

 • Podnośniki

  Osobowe - niewielkie wymiary i duży zakres wysokości roboczej pozwolą operatorowi lub operatorom na dotarcie w miejsca gdzie niemożliwe jest użycie schodów lub drabiny.

  -

  Osobowo-towarowe - podobnie jak osobowe, ale dodatkowo wyposażone w półkę, dzięki której można wznosić się wraz z towarem.

  -

  Towarowe - kompaktowe wymiary gwarantują mobilność w ciągach komunikacyjnych o ograniczonych wymiarach co sprawia, iż zapewnią wsparcie niemal wszędzie.

  -

  Podnośniki beczek - niezbędne wyposażenie piwnic winiarskich i gorzelni.

  Samojezdne w prosty i bezpieczny sposób pozwolą na transport beczek z winem lub innym trunkiem.

  -

  Podnośniki towarowe rusztowań jezdnych - dedykowane do aluminiowych rusztowań z serii Rapido i Top System producenta Faraone.

  Zapewniają udźwig do 60 kg.

 • Traktorki

  Możliwości rozbudowy sprawiają, iż traktorki ogrodnicze pozwalają na wykonanie szerokiej gamy prac w ogrodach i parkach

 • Silomaty

  Umiejscowione pomiędzy agregatem tynkarskim a silosem zasilają go w suchy materiał. Silomaty powalają na obniżenie kosztów związanych z zakupem materiału. Cały proces jest w pełni zautomatyzowany i bezpyłowy. Współpracują z każdym rodzajem zbiornika.

 • Walce

  Ręcznie prowadzone i samojezdne kompaktowe konstrukcje urządzenia dedykowane do mniejszych prac. Walce sprawdzą się wszędzie tam gdzie przemysłowe rozwiązania są zbyt drogie.

 • Windy

  Windy dachowe dostarczą za Ciebie materiał na sam szczyt budynku. Nie marnuj czasu na bieganie z ciężkim towarem po schodach. Zwiększ bezpieczeństwo.

 • Zagęszczarki

  Jednokierunkowe - wymiary i waga sprawiają, iż nie wymagają biegu wstecznego, dlatego dedykowane są do mniejszych zadań na placach budowy.

  -

  Dwukierunkowe (rewersyjne) - duże i ciężkie maszyny do najtrudniejszych zadań. Ze względu na masę wyposażone zostały w bieg wsteczny.