Model Remington RV producent  cena netto 3512 - 1

Remington RV

4 319,76 zł
Brutto

Nagrzewnice olejowe przenośne Remington RV przeznaczone są do ogrzewania pomieszczeń o różnorodnym przeznaczeniu. Najczęściej są wykorzystywane do ogrzewania hal produkcyjnych, warsztatów, pomieszczeń magazynowych, pomieszczeń socjalnych, mieszkań, pomieszczeń

Seria Remington model RV producenta Master

Nagrzewnice olejowe przenośne Master przeznaczone są do ogrzewania pomieszczeń o różnorodnym przeznaczeniu.

Najczęściej są wykorzystywane do ogrzewania hal produkcyjnych, warsztatów, pomieszczeń magazynowych, pomieszczeń socjalnych, mieszkań, pomieszczeń sklepowych i innych.

Konstrukcja i wyposażenie umożliwiają zastosowanie jej zarówno jako głównych źródeł ciepła, jak i źródeł dodatkowych używanych w celu dogrzewania.

Silnik chroniony przed wysoką temperaturą, elektroniczna kontrolka płomienia, możliwość podłączenia termostatu pomieszczeniowego, komora spalania wykonana ze stali nierdzewnej - to tylko początek zalet.

Trwałe wykończenie zewnętrzne, mocna i wytrzymała konstrukcja, nienagrzewająca się obudowa, standardowy zbiornik oleju, duży przepływ powietrza a także łatwość transportu i łatwa obsługa i konserwacja stawiają tą nagrzewnicę na samym czele.

Urządzenie z najwyższą jakością i dużą liczbą zadowolonych użytkowników, zarówno w Polsce jak i na świecie. Jego prosta obsługa i zastosowane zabezpieczenia powodują, że jest to jedna z najlepszych nagrzewnic na ryku.

DANE TECHNICZNE:

wydajność: 47 kW
przepływ powietrza: 1800 m³/h
zużycie paliwa: 3,9 l/h
pojemność zbiornika: 65l
napięcie: 230/50 V/Hz
wymiary (dł x szer x wys): 1330 x 660 x 1000 mm
waga: 80 kg

 

REMINGTON RV 121