Model Basic producent Rubi cena netto 81.601626 - 1

Basic

100,37 zł
Brutto

Idealna do niewielkich remontów i lekkich prac, przeznaczona do cięcia płytek ściennych i gresu. Basic tną płytki o grubości do 10 mm, a dzięki wszechstronnemu nożowi 14 mm dają satysfakcjonujące efekty.

Idealne do niewielkich remontów i lekkich prac, przecinarki są przeznaczone do cięcia płytek ściennych i gresu.

Przecinarki tną płytki o grubości do 10mm, a dzięki wszechstronnemu nożowi 14 mm dają satysfakcjonujące efekty podczas prac remontowych.

Wszystkie modele z serii posiadają ogranicznik boczny, pomocny przy powtarzalnych cięciach pod kątem 45°.


Jedna prowadnica oraz ruchomy łamacz dają przecinarkom wystarczającą siłę w momencie łamania płytki.

Wysoką wydajność zapewniają również aluminiowe wsporniki prowadnicy oraz stalowy korpus.

Seria składa się z trzech modeli: 40, 50 i 60; różniących się długością cięcia.

Na stronie internetowej RUBI znajdują się zdjęcia i filmy video odpowiednio sklasyfikowane przy każdym z produktów, by ułatwić jego bliższe poznanie. Filmy video pokazują najważniejsze funkcjonalności oraz zastosowania każdego z narzędzi. Wystarczy dany produkt odnaleźć w katalogu on-line i wybrać go. W ten prosty sposób można odnaleźć informacje na temat produktu i wsparcie w postaci materiałów audiowizualnych.

Ponadto oprócz dostępnych kart technicznych produktu, zdjęć oraz filmów video, oferujemy również w RUBI kanał do bezpośredniego kontaktu w każdym momencie. Jednym z takich kanałów jest blog, na którym dyskutujemy na tematy związane z płytkami ceramicznymi oraz omawiamy metody ich klejenia. For instant and personalized information, please contact us using the "Discover RUBI" section, in which you can give us your requests directly, or through our social networks, Facebook, Twitter, etc.

Materiały
Do cięcia gresu i płytek ściennych.
Opis
Podstawa, prowadnica i wsporniki stalowe i aluminiowe.
Ruchomy łamacz.
W komplecie nóż Ø 14 mm.

25954