Model Professional producent Wiwa cena netto 17820 - 1

Professional

21 918,60 zł
Brutto

Zasilana pneumatycznie pompa natryskowa niemieckiego producenta Wiwa. Tłokowy model Professional dedykowany do szczególnie szerokiego zakresu zastosowań przemysłowych powłok jakiegokolwiek rodzaju, produkowany jest w Niemczech.

Nowa gama WIWA do ciężkiej ochrony przed korozją.

Nadaje się do szczególnie szerokiego zakresu zastosowań przemysłowych powłok jakiegokolwiek rodzaju.

W Airless pompy wysokociśnieniowe są najbardziej odpowiednie do zastosowań w systemach obiegowych farby.

Ze względu na ich wysoką transmisję ciśnienia modele 28048, 28064 i 24071 są szczególnie odpowiednie do materiałów o dużej lepkości, z dużą zawartością ciał stałych o niskiej zawartości rozpuszczalnika i rozpuszczalników.

Modele 38032, 38042, 44024 i 44032 zostały stworzone specjalnie do zastosowań z coarsly barwnikowych lub ściernych materiałów o niskiej do średniej lepkości.

Takich jak np. cynk, grunt na bazie rozpuszczalnika rudy żelaza błyszczem, płatki szklane, farb drukarskich, ochrona płomienia i inne silnie pigmentowane lub materiały włókniste.

Ze względu na wysoką przemieszczenia powolny ruch tłoka jest zapewnione nawet podczas pracy z dużymi otworami dyszy i zużycie jest odpowiednio niska.

To sprawia, że ​​z jednostek szczególnie odpowiednie do stosowania w automatycznych malowania natryskowego, bez cyrkulacji.

0639061