B-13 Rubi - 1

B-13

2 392,72 zł
Brutto

5925 Rubi B-13 ręczna przecinarka

Przecinarka ręczna do cięcia bloczków betonowych, płyt chodnikowych, krawężników itp.

System regulacji ostrzy ułatwia szybkie i dokładne cięcie materiału, a dzięki regulacji uchwytu praca wymaga minimalnego użycia siły.

Przecinarka do bloczków, dzięki sile nacisku 4100 kg jest w stanie przeciąć bloczki betonowe szybko i dokładnie.

Może przeciąć materiały o długości 31 cm i grubości od 2,5 cm do 10,5 cm.

Dzięki przecinarkom do bloczków, takim jak , prace związane z wykonywaniem chodników są możliwe bez stosowania maszyn elektrycznych.

Nie generuje pyłów ani hałasu, co czyni ją wyjątkowo przyjazną dla środowiska miejskiego.

W RUBI wiemy, jak wykonawcy pracują na poszczególnych rynkach, na których jesteśmy obecni, znamy ich potrzeby oraz materiały, których używają w swojej codziennej pracy.

Dzięki temu marka RUBI jest bardzo dobrze rozpoznawalna i kojarzona jako skoncentrowana na profesjonalnych glazurnikach i wymagającej branży budowalnej.

W rezultacie RUBI może wykorzystać całą tą wiedzę oraz doświadczenie w produkcji narzędzi wysokiej jakości, a oczekiwania przed nami stawiane jeszcze bardziej motywują do projektowania i produkowania możliwie najdokładniejszych narzędzi dla płytkarzy.

RUBI jest obecne w ponad 120 krajach poprzez sieć biur handlowych i autoryzowanych dystrybutorów, co ułatwia klientom dotarcie do naszych narzędzi i części zamiennych.

  

Opis

Do cięcia bloczków betonowych.

Siła nacisku: 4100 kG.

Długość cięcia: 31 cm.

Grubość: 10,5 cm.

5925