1
  • 1


Doskonałe rozwiązanie zasilane elektrycznie, dedykowane do nakładania powłok ochronnych, niektóre modele posiadają dopuszczenie pozwalające na stosowanie również w obszarach niebezpiecznych.King E60

Wersja:
58 449,23 zł
35 069,54 zł Zniżka 40%
Brutto dostawa w ciągu 3-4 dni (po uprzedniej weryfikacji)
Aktualnie brak na stanie w naszym magazynie, realizacja jak wyżej273246 Kompletny na wózku, wbudowany filtr

273247 Podstawowy na wózku, wbudowany filtr

273250 Kompletny do montażu na ścianie, wbudowany filtr

273251 Podstawowy do montażu na ścianie, wbudowany filtr

273262 Kompletne urządzenie na wózku, bez filtra, do materiałów ciężkich ze zbiornikiem

Zestawy zawierają aplikator natryskowy XTR7, dyszę XHD315 i XHD417, wąż 3/8" 15 metrów Xtreme Duty, wąż z końcówką biczową 1,8 m.

Seria King E działa w oparciu o bardziej niezawodne, wygodne i dostępne źródło zasilania elektrycznego, co eliminuje konieczność stosowania sprężonego powietrza w miejscu pracy.

Co więcej, zasilanie elektryczne zmniejsza pulsację i zapobiega oblodzeniu silnika, co znacznie ułatwia wykonanie każdego zadania.

  

Zasilanie elektryczne – Po poprawnym podłączeniu zasilanie prądem elektrycznym jest bezpieczne, niezawodne i wygodne zarówno dla Ciebie, jak i dla klientów.

Uwolnij się od konieczności polegania na sprężarkach.

Czasy prowadzenia prac konserwacyjnych na dużych sprężarkach odeszły do przeszłości.

Koniec problemów z oblodzeniem – Eliminacja potrzeby stosowania silnika powietrznego pozwoliła wykluczyć problemy z oblodzeniami!

Powstawaniu oblodzenia sprzyja wysoka wilgotność powietrza, powodując spowolnienie pracy silnika i utratę ciśnienia spowodowane oblodzeniem, co może bardzo niekorzystnie wpłynąć na tempo produkcji.

Urządzenie natryskowe King serii E to rozwiązanie elektryczne, które zapewnia ciągły strumień natrysku z maksymalną mocą pompy.

Mniej hałasu – Niezależnie od zastosowania wysoki poziom hałasu może dramatycznie pogorszyć warunki pracy.

Cichy silnik elektryczny znacznie poprawia komfort pracy.

W porównaniu z silnikiem powietrznym urządzenie natryskowe King serii E działa nawet pięć razy ciszej.

Podłącz i natryskuj – rozwiązanie King serii E obsługuje szereg opcji zasilania (120 V lub 240 V).

Obsługa najpopularniejszych rozmiarów dysz oraz gwarancja jednolitego strumienia za sprawą niskiego poziomu pulsacji.

Płynność pracy wyczuwana już na samym aplikatorze.

Rozwiązanie KING potrafi natryskiwać powłoki z dużą zawartością cząstek stałych i z pewnością szybko stanie się Twoim ulubionym urządzeniem natryskowym.

Urządzenie natryskowe e-Xtreme posiada certyfikat ATEX — Wykonuj pracę bezpiecznie: w porównaniu z innymi elektrycznymi urządzeniami natryskowymi, urządzenie natryskowe King serii E zostało dopuszczone do pracy w obszarach niebezpiecznych.

Certyfikaty ATEX, IECEx i certyfikat klasy 1 dział 1 pozwalają stosować urządzenie KING w zakładach chemicznych, lakierniach, rafineriach i na platformach wiertniczych oraz w innych miejscach, gdzie iskrzenie mogłoby stanowić problem.

Oszczędność energii — Dzięki większej wydajności i ogólnie niższym kosztom posiadania, urządzenie natryskowe King serii E jest najbardziej opłacalnym rozwiązaniem w porównaniu z pneumatycznymi, hydrodynamicznymi urządzeniami natryskowymi. 

W porównaniu z powietrznym urządzeniem natryskowym, urządzenie King serii E umożliwia obniżenie kosztów energii nawet o 80%*.

Dzięki wyeliminowaniu potrzeby użycia drogiej i ciężkiej sprężarki powietrza możesz utrzymać produktywność, polegając na najbardziej niezawodnym źródle zasilania — na energii elektrycznej!

*Badania wykonano przy zastosowaniu ciśnienia pompy o wartości 241 barów (3500 psi), przez 20 godzin tygodniowo, natryskując 1226 l (324 galony) farb zawierających 73% objętościowych stałych epoksydów za pomocą dyszy XHD519.

Trzyletnia, ograniczona gwarancja – Do każdego wyprodukowanego przez nas urządzenia oferujemy jedną z najlepszych gwarancji dostępnych na rynku.

Urządzenie King serii E oferuje trzyletnią gwarancję na przekładnię, podwozie i silnik elektryczny.

Elektronika i wszystkie pozostałe części napędu urządzenia natryskowego King serii E zostały objęte standardową roczną gwarancją.

Wszystkie informacje o gwarancji można znaleźć w instrukcji obsługi produktu.

  

Zastosowanie materiałów:

Powłoki ochronne

    

W zestawie

Aplikator

Wąż

Końcówka biczowa

Dysza

Komentarze

Napisz swoją opinię

King E60

Doskonałe rozwiązanie zasilane elektrycznie, dedykowane do nakładania powłok ochronnych, niektóre modele posiadają dopuszczenie pozwalające na stosowanie również w obszarach niebezpiecznych.

Napisz swoją opinię