Kompresory

Zasilają narzędzia, maszyny budowlane i urządzenia w zakładach przemysłowych. Kompresory powietrza mogą być wyposażone w zbiorniki ciśnieniowe i osuszacze powietrza sprężonego.

Kompresory powietrza śrubowe i tłokowe w wielu opcjach

Liczba produktów wynosi 58.

Wyświetla 1-12 z 58 produktów

VSC

VSC jest rozwinięciem myśli technicznej jaka została za implikowana w kompresorach serii NKSB. Rozszerzony został system nadzoru nad kompresorem, po przez panel kontrolny o bardziej szczegółowym przekazie informacji oraz szerszym zakresie modyfikacji ustawień

Cena £ 47 090,00 zł

NKSB

Elektryczny kompresor powietrza śrubowy polskiego producenta. Seria NKSB wyposażona jest w nowej generacji panel mikroprocesorowy układu sterowania. Pozwala na łatwą i czytelną pracę urządzenia, układ automatycznie wyłapuje nieprawidłowości pracy.

Cena £ 33 473,00 zł

VSB

Elektryczny kompresor powietrza śrubowy śrubowy polskiego producenta GudePol. VSB jest rozwinięciem myśli technicznej zaimplikowanej w kompresorach serii NKSB. Rozszerzony został system nadzoru nad kompresorem, poprzez panel kontrolny.

Cena £ 24 429,00 zł

NKSA

Skonstruowana w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania światowe powiązane z najwyższą jakością materiałów. Seria NKSA doskonale spełnia zadanie źródła sprężonego powietrza w nowoczesnej linii pneumatycznej. Daje możliwość doboru odpowiednich komponentów

Cena £ 21 962,50 zł

VSA

Sprężarka śrubowa VSA została skonstruowana w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania światowe powiązane z najwyższą jakością materiałów. Seria doskonale spełnia zadanie źródła sprężonego powietrza w nowoczesnej linii pneumatycznej.

Cena £ 21 335,00 zł

EuroPro 100

Olejowy kompresor tłokowy EuroPro 100 francuskiej firmy EUROMAIR. Dedykowany na duże inwestycje. Zasilany 3-fazowo oraz wyposażony w przełącznik faz. Do profesjonalnych zastosowań. Wyłącznik ciśnieniowy z odciążającym zaworem rozruchowym.

Cena £ 14 116,26 zł

NKSI

Elektryczny kompresor powietrza śrubowy polskiego producenta Gudepol. Model NKSI jest wolno-stojącym kompresorem klasy midi. Jego charakterystyka opiera się w na wyjątkowych parametrach przy zachowaniu najwyższych norm jakościowych wytwarzania kompresorów.

Cena £ 13 693,75 zł

VSI

VSI są wolno-stojącymi kompresorami. Ich charakterystyka, opiera się w na wyjątkowych parametrach przy zachowaniu najwyższych norm jakościowych wytwarzania kompresorów. Doskonale spełnia zadanie, jakim jest źródło sprężonego powietrza w nowoczesnej linii

Cena £ 13 302,50 zł

Airmax 1720 G

Spalinowy kompresor powietrza tłokowy amerykańskiego producenta Graco. Model Airmax 1720 G dedykowany do urządzeń natryskowych jako wsparcie pneumatyczne. Do zastosowań strukturalnych, które wymagają użycia zewnętrznego źródła powietrza.

Cena £ 12 073,17 zł

Smart

Sprężarki śrubowe serii Smart są nową linią kompresorów przeznaczonych do zastosowań w warsztatach oraz małych firmach. Kompresor serii SMART jest urządzeniem kompaktowym o estetycznym kształcie obudowy wraz ze zbiornikiem zajmującym do 1,7 m3

Cena £ 10 531,50 zł

EuroPro 50 T

Dedykowany na duże inwestycje. Zasilany 3-fazowo oraz wyposażony w przełącznik faz. EuroPro 50 T do profesjonalnych zastosowań. Wyłącznik ciśnieniowy z odciążającym zaworem rozruchowym szczególnie przydatnym przy rozruchu w niskich temperaturach. Reduktor ciśnienia.

Cena £ 10 409,76 zł

Ac320h

Ac320h do urządzeń o wysokim ciśnieniu (24,5 bar) oraz o niskim ciśnieniu (do 8,8 bar). lekki, wyposażony w koła ułatwiające transport. 4 złącza wyjściowe: 2 wysokiego ciśnienia i 2 niskiego
4 tryby pracy

Cena £ 8 547,00 zł