Kompresory powietrza śrubowe

Dedykowane do najbardziej wymagających rozwiązań i instalacji sprężonego powietrza. Wszędzie tam gdzie wydajność i niezawodność stanowi najwyższy priorytet. Kompresory śrubowe w zestawach ze zbiornikami i osuszaczami powietrza.

Kompresory powietrza śrubowe o najwyższych parametrach

Liczba produktów wynosi 9.

Wyświetla 1-9 z 9 produktów

Aktywne filtry

Gudepol VSC elektryczny kompresor powietrza śrubowy

Jest rozwinięciem myśli technicznej jaka została za implikowana w kompresorach serii NKSB. Rozszerzony został system nadzoru nad kompresorem, po przez panel kontrolny o bardziej szczegółowym przekazie informacji oraz szerszym zakresie modyfikacji ustawień

Normalna cena 57 920,70 zł -1% Cena £ 57 341,49 zł

Gudepol NKSB elektryczny kompresor powietrza śrubowy

Elektryczny kompresor powietrza śrubowy polskiego producenta Gudepol. Seria Nksb wyposażona jest w nowej generacji panel mikroprocesorowy układu sterowania. Pozwala na łatwą i czytelną pracę urządzenia, układ automatycznie wyłapuje nieprawidłowości pracy.

Normalna cena 41 171,79 zł -1% Cena £ 40 760,07 zł

Gudepol VSB elektryczny kompresor powietrza śrubowy

Elektryczny kompresor powietrza śrubowy śrubowy polskiego producenta GudePol. Vsb jest rozwinięciem myśli technicznej zaimplikowanej w kompresorach serii NKSB. Rozszerzony został system nadzoru nad kompresorem, poprzez panel kontrolny.

Normalna cena 30 047,67 zł -1% Cena £ 29 747,19 zł

Gudepol NKSA elektryczny kompresor powietrza śrubowy

Skonstruowana w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania światowe powiązane z najwyższą jakością materiałów. Seria NKSA doskonale spełnia zadanie źródła sprężonego powietrza w nowoczesnej linii pneumatycznej. Daje możliwość doboru odpowiednich komponentów

Normalna cena 27 013,88 zł -1% Cena £ 26 743,74 zł

Gudepol VSA elektryczny kompresor powietrza śrubowy

Sprężarka śrubowa GUDEPOL serii VSA została skonstruowana w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania światowe powiązane z najwyższą jakością materiałów. Seria VSA doskonale spełnia zadanie źródła sprężonego powietrza w nowoczesnej linii pneumatycznej.

Normalna cena 26 242,05 zł -1% Cena £ 25 979,63 zł

Gudepol NKSI elektryczny kompresor powietrza śrubowy

Elektryczny kompresor powietrza śrubowy producenta Gudepol. Model Nksi jest wolno-stojącym kompresorem klasy midi. Jego charakterystyka opiera się w na wyjątkowych parametrach przy zachowaniu najwyższych norm jakościowych wytwarzania kompresorów.

Normalna cena 16 843,31 zł -1% Cena £ 16 674,88 zł

Gudepol VSI elektryczny kompresor powietrza śrubowy

Są wolno-stojącymi kompresorami. Ich charakterystyka, opiera się w na wyjątkowych parametrach przy zachowaniu najwyższych norm jakościowych wytwarzania kompresorów. Doskonale spełnia zadanie, jakim jest źródło sprężonego powietrza w nowoczesnej linii

Normalna cena 16 362,08 zł -1% Cena £ 16 198,46 zł

Gudepol Smart elektryczny kompresor powietrza śrubowy

Sprężarki śrubowe serii Smart są nową linią kompresorów przeznaczonych do zastosowań w warsztatach oraz małych firmach. Kompresor serii SMART jest urządzeniem kompaktowym o estetycznym kształcie obudowy wraz ze zbiornikiem zajmującym do 1,7 m3

Normalna cena 12 953,75 zł -1% Cena £ 12 824,21 zł

Gudepol HIT elektryczny kompresor powietrza śrubowy

Elektryczny kompresor powietrza śrubowy producenta Gudepol. Hit wyposażony w panel mikroprocesorowy układu sterowania co jest nowością w tej klasie. Kompleksowe rozwiązanie w postaci źródła sprężonego powietrza w firmie.

Normalna cena 10 235,45 zł -1% Cena £ 10 133,10 zł