Model NL 301 producent Nivel System cena netto 1938.747967 - 1
search
  • Model NL 301 producent Nivel System cena netto 1938.747967 - 1

NL 301

2 384,66 zł
Brutto

NL 301 to ulepszona wersja NL 300, ponieważ posiada wbudowany gwint do pracy w pionie i solidniejszą obudowę. Niwelator Laserowy Nivel System NL 300 to wszechstronne i wielozadaniowe urządzenie do prac zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na otwartych

Opis

Seria NL model 301 producenta Nivel System

NL 300/301 - wielofunkcyjny laser obrotowy w wyjątowo niskiej cenie.
Ulepszona wersja NL 300, ponieważ posiada wbudowany gwint do pracy w pionie i solidniejszą obudowę.
 
Niwelator Laserowy Nivel System NL 300 to wszechstronne i wielozadaniowe urządzenie do prac zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na otwartych przestrzeniach.

Możliwa jest praca w poziomie i w pionie.

Po zablokowaniu kompensatora możliwe jest wyznaczanie manualne spadków w dwóch osiach.

Dodatkowo, dzięki pionownikowi, określa pion lub kąty proste.

NL300 przeznaczony jest do prac ogólnobudowlanych. Jego dodatkową zaletą jest bardzo przejrzysty interfejs co umożliwia wyjątkowo prostą i przyjemną obsługę zarówno z panelu urządzenia lub z pilota.
 
PODSTAWOWE FUNKCJE:
 


KLASA ODPORNOŚCI IP64 - Dzięki temu urządzenie może z powodzeniem być stosowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Niwelator w narożnikach obudowany jest gumą co daje dodatkowe zabezpieczenie.

FUNKCJA SKANOWANIA - zwężenie zakresu wyświetlania wiązki od 0-180° umożliwia pracę z dwoma i więcej laserami na jednym placu budowy

DOKŁADNY, Z DUŻYM ZASIĘGIEM - dokładność: +/- 1mm/10m, zasięg 500m.

UNIWERSALNE ZASTOSOWANIE - oprócz klasycznej niwelacji istnieje możliwość pracy w pionie co umożliwia sprawdzenie odchylenia np. słupków.

SPADKI W OSI X,Y - możliwość pochylenia wiązki w osi x i y w zakresie 8%

PROSTY, PRZYJEMNY W OBSŁUDZE - Wszystkie funkcje są włączane z przejrzystego panelu sterowania. Urządzenie posiada funkcję samopoziomowania w zakresie 5°, oraz posiada pionownik laserowy ułatwiający wpasowanie lasera przy pracach prostopadłych.
 
MARKOWY SPRZĘT W PRZYSTĘPNEJ CENIE: Nivel System jest marką, która została wprowadzona na rynek polski w roku 2003. Szeroka oferta  instrumentów pomiarowych jest dedykowana dla budownictwa i geodezji. Założeniem firmy jest dostarczenie klientowi dobrego sprzętu w wyjątkowo przystępnej cenie. Nivel System to gwarancja bezpiecznej, komfortowej pracy i szeroki zakres zastosowań. Wszystkie produkty zgodne są z międzynarodową normą pył-wodoszczelności IP. Lasery budowlane objęte są 24 miesięczną gwarancją.
WIELOZADANIOWY LASER NL 300: Niwelatory laserowe Nivel System to dokładne narzędzia zapewniające szybkie i bezpieczne pomiary na każdym placu budowy. Nadają się do zastosowania zarówno wewnątrz (widoczna wiązka) oraz na zewnątrz (dzięki czujnikowi laserowemu). Generowana płaszczyzna wyznaczana jest z dokładnością 1mm/10m i może być manualnie pochylona w zakresie 8 stopni zarówno w osi x jak y.
ŁATWE I SZYBKIE POMIARY: Po włączeniu niwelator poziomuje się automatycznie w zakresie 5° i od razu jest gotowy do pracy. Widzialna wiązka lasera umożliwia nam prace wewnątrz zarówno w poziomie jak i pionie. Funkcja skanowania umożliwia pracę na zewnątrz z wieloma laserami a także jeszcze lepszą widoczność wewnątrz. Najważniejszą zaletą pracy z niwelatorem laserowym jest jednoosobowa obsługa oraz zdecydowanie szybszy i dokładniejszy pomiar w porównaniu z niwelatorem optycznym.
WYGODNA OBSŁUGA: Podczas pracy korzystamy z wyjątkowo przejrzystego panelu sterowania. Wszystkie funkcje można także obsłużyć za pomocą dołączonego pilota zdalnego sterowania. Urządzenie jest zasilane poprzez akumulator, który w razie rozładowania może być wymieniony na gniazdo z bateriami (opcjonalnie)
 

 SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

 

Wiązka Lasera
laser czerwony (635 nm), wiązka widzialna
Dokładność 1,0 mm/10 m (poziomo, pionowo)
Zasięg
500 (z czujnikiem laserowym)
Pochylenie płaszczyzny 8% (oś X, os Y), manualne
Skanowanie 0-10°, 45°-90°, 180°
Pilot zdalnego sterowania tak
Zakres samopoziomowania 5°
Zasilanie DC 4,8 - 6V, akumulatorki (Ni-MH)
Czas pracy ok. 20 godz
Klasa pyło-wodoszczelności IP64
Zakres temperatur pracy -20°C do +50°C
Wymiary 160 x 160 x 185 mm
Waga instrumentu 3 kg
 


ZASTOSOWANIE:
Prace brukarskie
Ogólna niwelacja terenu
Prace murarskie
Prace montażowe
Prace wykończeniowe
Prace intalacyjne
Prace stolarskie
 

ZAKRES DOSTAWY:
Niwelator laserowy
Detektor laserowy z uchwytem
Pilot zdalnego sterowania
Okulary laserowe
Kufer transportowy
Zasilacz
Akumulatorki
Instrukcja obsługi


Po dokonaniu zakupów klient otrzymuje:
kartę gwarancyjną (zobacz przykład)
świadectwo instrumentu (zobacz przykład)

NL 301