Model HSS 1380 ET producent Honda cena netto 19000 - 1
  • Model HSS 1380 ET producent Honda cena netto 19000 - 1

HSS 1380 ET

19 000,00 zł

HSS 1380 ET to doskonale sprawdza się w intensywnym usuwaniu śniegu – jest przeznaczona do nieregularnego i szybkiego odśnieżania powierzchni o średniej i dużej wielkości typu obszar wokół posesji, ogrody, podjazdy do domów, biur i sklepów, osiedlowe uliczki i chodnik

Seria HSS model 1380 wersja ET producenta Honda

Odśnieżka doskonale sprawdza się w intensywnym usuwaniu śniegu – jest przeznaczona do nieregularnego i szybkiego odśnieżania powierzchni o średniej i dużej wielkości typu obszar wokół posesji, ogrody, podjazdy do domów, biur i sklepów, osiedlowe uliczki i chodniki, drogi, aleje w parkach, parkingi.

Maszyna jest niezawodna w trudnych zimowych warunkach i usuwaniu grubej warstwy śniegu niezależnie od stanu jego zmrożenia. Model ten został skonstruowany z myślą o właścicielach posesji, zarządcach i administratorach nieruchomości oraz osobach i firmach, zajmującymi się odśnieżaniem profesjonalnie – użytkownikach, którzy potrzebują udrożnić większe powierzchnie w krótkim czasie.

Odśnieżarka jest wygodna w kierowaniu - przyczepność gąsienicowego układu jezdnego zapewnia stabilność oraz sprawne i bezpieczne przemieszczanie maszyny po nierównym terenie. Natomiast napęd hydrostatyczny umożliwia użytkownikowi wybór optymalnej prędkości maszyny do grubości warstwy śniegu, którą należy usunąć. Urządzenie wyposażone w silnik o mocy 11,6 KM* i zbierak o szerokości 81 cm, odśnieża do 65 ton śniegu w ciągu godziny i odrzuca go na odległość do 17 m.

Odśnieżarka jest łatwa w uruchomieniu w bardzo niskiej temperaturze. Regulowana wysokość zbieraka zapewnia bezpieczeństwo odśnieżanej nawierzchni. Jest łatwy w obsłudze nawet dla osób nie posiadających doświadczenia. Dodatkowo zamontowany reflektor umożliwia odśnieżanie niezależnie od pory dnia ani warunków pogodowych. Oświetlenie zwiększa także komfort i bezpieczeństwo pracy.

 

Zalety:

Szybkie i łatwe uruchamianie w niskich temperaturach
Dostosowanie prędkości do grubości warstwy śniegu - napęd hydrostatyczny
Stabilne przemieszczanie maszyny dzięki gąsienicom
Bezpieczeństwo i komfort pracy oraz niezależność od pory dnia: reflektor
Wydajność: przemieszczanie do 65 t śniegu/godzinę
Odległość wyrzutu śniegu: do 17 m
Szerokość zbieraka: 81 cm
Regulowana wysokość zbieraka: bezpieczeństwo odśnieżanej nawierzchni

Dane techniczne:

Szerokość zabieraka [mm]       810
Wysokość zabieraka [mm]       510
Wydajność [ton/h] 65
Maksymalna odległość wyrzutu
(uzależniona od jakości śniegu) [m]      17
Regulacja wieży wyrzutu śniegu elektryczna
Układ jezdny gąsienice
Rozruch ręczny
Przeniesienie napędu hydrostatyczny
Moc silnika [kW (KM)] 8,7 (11,6)
Pojemność zbiornika paliwa [l] 5,7
Minimalny czas pracy na zbiorniku [h] 2,2
Pojemność miski olejowej [l] 1,1
Dł. x szer. x wys. [mm] 1500 x 825 x 1117
Masa sucha [kg] 135