Nowy Optimum GOTELE tapeta dost. gratis 25 kg x 29 szt.-34110 Zobacz większe

Optimum GOTELE tapeta dost. gratis 25 kg x 29 szt.

10000000010

Optimum

Nowy produkt

Optimum GOTELE tapeta dostawa gratis 25 kg x 29 szt.

Więcej szczegółów

1 408,04 zł brutto


Opis

Możliwość negocjacji proszę złożyć ofertę; przycisk pod ceną
Czas na zwrot 90 dni
Termin realizacji uzależniony od obrotów mag.; proszę pytać
Koszt wysyłki dostawa gratis
Kategoria materiały budowlane
Podkategoria tapety natryskowe
Zastosowanie wnętrza
Kraj produkcji Polska
Dystrybucja Polska
Waga [kg] proszę zapytać
Gwarancja [miesiące] rękojmia; 24 paragon / 12 faktura

Więcej informacji

Paleta z dostawą w cenie.
 

Tapeta Natryskowa GOTELE

Produkt dekoracyjny wywodzący się z Hiszpanii i Francji. Jego wyjątkowa receptura sprawia, iż idealnie nadaje się do dekoracji każdej powierzchni wewnętrznej przy zachowaniu niskich kosztów.

Oferowana przez naszą firmę technika dekoracji wnętrz, wywodzi się z Hiszpanii i Francji. Na rynku polskim cieszy się coraz większą popularnością. Wpływa na to łatwość wykonywania, walory estetyczne  i ekologiczne (produkcja oparta całkowicie na naturalnych składnikach) oraz przystępna cena wyrobu. Produkt może być nakładany bezpośrednio na beton, tynk, gips, płyty kartonowo-gipsowe. Po nałożeniu produktu uzyskujemy dekoracyjną strukturę, która posiada dobre właściwości niwelujące nierówności dekorowanych powierzchni. Przygotowanie podłoża nie wymaga dużych nakładów pracy, nie ma też konieczności wcześniejszego nałożenia gładzi gipsowej. Przed przystąpieniem do prac należy postępować tak, jak w przypadku tradycyjnego malowania.

Wydajność:

2-3m2 z 1kg produktu.

Dostępne kolory:

5l oraz 10l.

Wszystkie dostępne

25kg.

Biała

1.   Baza: produkty mineralne.

2.   Konsystencja: półpłynna.

3.   Kolor: biały, możliwe barwienie kolorantami przeznaczonymi do wyrobów wodorozcieńczalnych.

4.   Stopień połysku: matowy.

5.   Zużycie: 1kg/ 2-3m2

6.   Temperatura nakładania: +10°C do +30°C.

7.   Czas schnięcia: 6-8 godzin przy temp. +20 O C.

8.   Opakowanie: 10kg, 20kg oraz worek 25kg.

9.   Okres przydatności: 6 miesięcy w szczelnie zamkniętym oryginalnym opakowaniu.

10. Rozcieńczanie: woda max. 5%.

11. Odporność na uszkodzeniamechaniczne: nie dotyczy.

12. pH: 7-8.

13. Szkodliwość: nie zawiera substancji szkodliwych dla zdrowia i środowiska.

14. Przechowywanie: min. +5 O C do +35 O C.

Tapetę natryskową GOTELE standardowo produkujemy w kolorze białym. Półpłynny materiał można barwić na żądany kolor we własnym zakresie, używając pigmentów przeznaczonych do farb wodorozcieńczalnych. Barwienie materiału przeprowadzamy ręcznie lub korzystając z mieszalnika, co pozwala na powtarzalność koloru. Żądany efekt można również uzyskać przez pomalowanie kolorową farbą dekorowanej powierzchni po wykonaniu natrysku. Produkt pakowany jest w worki 25 kg lub wiadra 20kg i 10kg. Jest materiałem rozcieńczanym wodą, całkowicie ekologicznym, bezwonnym, pozbawionym substancji szkodliwych dla zdrowia. Powierzchnia tapety jest odporna na ścieranie i może „oddychać". Można ją pokryć dodatkowo bezbarwnym Lakierem Akrylowym LATEX, uzyskując w ten sposób powłokę odporną na wilgoć i zabrudzenia czy też produktem BROKAT, którego zastosowanie pozwoli na uzyskanie dekoracyjnych refleksów świetlnych. Powierzchnię tapety można kilkakrotnie odnowić przez pomalowanie większością farb dostępnych na rynku. Produkt nie powinien być stosowany w miejscach bezpośrednio narażonych na ciągły kontakt z wodą.

Do nakładania tapety na ścianę konieczne są specjalne narzędzia pneumatyczne. To dzięki nim uzyskujemy żądaną strukturę. Polecamy narzędzia firmy KRIPXE, której jesteśmy dystrybutorem w Polsce. Są to narzędzia wysokiej jakości przy umiarkowanej cenie. Wykonywanie usług nie wymaga specjalnych umiejętności. Wystarczy krótkie przeszkolenie w zakresie obsługi sprzętu i trochę ćwiczeń praktycznych. Z naszych doświadczeń wynika, że pomalowanie w tym systemie 150 - 200 m2 w ciągu jednego dnia nie jest dużym problemem. 

Zaproponuj swoją cenę

Pierwotna cena: 1,408.04 zł

 

* Pola obowiązkowe