Model DHA producent  cena netto 780 - 1
search
  • Model DHA producent  cena netto 780 - 1

DHA

959,40 zł
Brutto

DHA pomagają obniżyć wilgotność w piwnicach, halach basenowych, mieszkaniach, pomieszczeniach które uległy zalaniu na skutek powodzi lub awarii, a także w magazynach i halach produkcyjnych, w których zbyt wysoka wilgotność powoduje straty.

Opis

Seria DHA producenta Master

Osuszacze Master pomagają obniżyć wilgotność w piwnicach, halach basenowych, mieszkaniach, pomieszczeniach które uległy zalaniu na skutek powodzi lub awarii, a także w magazynach i halach produkcyjnych, w których zbyt wysoka wilgotność powoduje straty, a których usuwanie może być bardzo kosztowne i niekiedy skomplikowane.

Działanie osuszacza 10 opiera się o rotor adsorpcyjny (obrotowa tarcza chemicznie zaimpregnowana). Wilgotne powietrze z zewnątrz przedmuchiwane jest przez urządzenie, gdzie następuje jego kontakt z rotorem. Substancja chemiczna na rotorze usuwa wilgoć z powietrza i ogrzewa je dzięki wewnętrznym elementom grzewczym. Rotor obraca się nieustannie. Element grzewczy usuwa z niego wodę. Woda skrapla się w systemie wymiany ciepła i odprowadzana jest do zbiornika.

 

Dane techniczne 10:

Wydajność: 9l/24h

zakres działania: temperatura 1- 35 °C

przepływ powietrza: 200 m³/h

czynnik chłodniczy: brak

napięcie: 230/50 V/Hz

pobór mocy: 0,78 kW

poziom hałasu: 50 dB

pojemność zbiornika na wodę: 3,5l

wymiary (dł x szer x wys): 200 x 445 x 525 mm

waga netto: 8,5 kg

stałe odprowadzenie wody: tak

 

DHA 10