• -1%
  • Nowy
Pft Rotoquirl mieszarka agregatu tynkarskiego 20118400 Pft - 1

Pft Rotoquirl mieszarka agregatu tynkarskiego 20118400

3 810,00 zł
3 771,90 zł Zaoszczędź dodatkowo 1%

O pojemności 4,2 l posiada w porównaniu z PFT ROTOMIX tę zaletę, że dzięki większemu pojemnikowi materiał może dłużej pozostawać w strefie mieszania. Zastosowana w mieszarce dodatkowej łopatka mieszania napędzana jest bezpośrednio silnikiem pompy.

Zastosowanie do:

Tynków drapanych / cyklinowanych
Zapraw klejących
Zapraw do zalewania ościeżnic
Płynnych jastrychów samopoziomujących

 

ZALETY WIDOCZNE NA PIERWSZY RZUT OKA
Dodatkowe wymieszanie materiału zapewnia poprawę właściwości zaprawy a tym samym maksymalne wykorzystanie zalet jakościowych materiału.

PFT ROTOQUIRL o pojemności 4,2 l posiada w porównaniu z PFT ROTOMIX tę zaletę, że dzięki większemu pojemnikowi materiał może dłużej pozostawać w strefie mieszania.
Zastosowana w mieszarce dodatkowej łopatka mieszania napędzana jest bezpośrednio silnikiem pompy (ślimak tłoczący wraz z zabierakiem).

 

SPOSÓB DZIAŁANIA

Tworzące się w zaprawie większe pęcherze powietrza są rozdrabniane w mieszarce dodatkowej, co przyczynia się do stabilizacji materiału. W związku z tym nie dochodzi do pękania pęcherzy podczas wydostawania się zaprawy z dyszy. Zapewnia to większą elastyczność oraz większą wydajność zaprawy. Wskutek intensywnego dodatkowego wymieszania zaprawa pozbawiona jest wszelkich grudek, co gwarantuje jej łatwe, szybkie i równomierne nakładanie. Intensywne mieszanie dodatkowe zezwala na pełne ujawnianie korzystnych właściwości kruszywa. Możliwe jest optymalne wykorzystanie efektów łączenia się wody z gipsem. Dzięki temu powstaje gładka, sprężysta zaprawa w postaci gotowego tynku gipsowego, charakteryzująca się dobrymi właściwościami elastycznymi. Zastosowanie mieszarki dodatkowej przyczynia się niemal we wszystkich przypadkach do zwiększenia wydajności zaprawy.

 

20118400
Nowy produkt
chat Komentarze (0)