1
  • 1


Skonstruowana tak, by ułatwiać pracę w ergonomicznej pozycji, jest przy tym łatwa i wygodna w obsłudze i niezwykle wydajna, umożliwia usuwanie powłok z klejów, farb, epoksydu i szpachlówki na średniej wielkości i dużych powierzchniach.PG 400

18 559,37 zł
Brutto dostawa w ciągu 3-4 dni (po uprzedniej weryfikacji)
Aktualnie brak na stanie w naszym magazynie, realizacja jak wyżejDzięki niewielkiej, składanej ramie transport jest bardzo prosty.

Zestaw nie zawiera narzędzi.

  

Zalety

Skuteczne zapobieganie pyleniu - Samoregulująca wahliwa osłona ze szczotkowym obrzeżem dostosowuje się do powierzchni, zapewniając szczelność i zapobiegając wydostawaniu się pyłu.

Wymiana narzędzi przy oszczędności czasu - Redi Lock to szybki i prosty w obsłudze system wymiany narzędzi diamentowych.

Ergonomiczna pozycja robocza - Regulowany uchwyt ułatwia wybór najbardziej ergonomicznej pozycji.

Licznik motogodzin - Możliwość rejestrowania godzin pracy.

Redi Lock to szybki i prosty w obsłudze system wymiany narzędzi diamentowych. Mocna konstrukcja zapewnia maksymalną ochronę oraz większą trwałość narzędzi.

Skuteczne usuwanie powłok z kleju, farby, epoksydu i szpachlówki.

Wszechstronność - Wydajna maszyna, przydatna zarówno w miejscach trudno dostępnych, jak i na dużych powierzchniach.

Komentarze

Napisz swoją opinię

PG 400

Skonstruowana tak, by ułatwiać pracę w ergonomicznej pozycji, jest przy tym łatwa i wygodna w obsłudze i niezwykle wydajna, umożliwia usuwanie powłok z klejów, farb, epoksydu i szpachlówki na średniej wielkości i dużych powierzchniach.

Napisz swoją opinię