Pistolety agregatów malarskich

Ich zadaniem jest uruchamianie natrysku poprzez zwalnianie spustu. Pistolety agregatów malarskich wyposażone w filtr zapewniają dodatkowy poziom filtracji.

Połączone poprzez krętlik do węża wysokociśnieniowego, dzięki czemu wąż nie skręca się podczas użytkowania a należy pamiętać, iż natrysk i rozbicie materiału na cząsteczki możliwe jest przy bardzo wysokim ciśnieniu (dla farb zaczyna się od 170 bar). Co oznacza, że sam wąż podczas pracy mocno sztywnieje i utrudnia każde działanie. Jakość pistoletu przy całodziennym malowaniu będzie zatem mocno odczuwalna.

Do wielogodzinnych prac zdecydowanie polecamy pistolety wyposażone w spust dwupalcowy, poza lepszym chwytem mają ergonomiczny kształt, dzięki czemu lepiej leżą w dłoni przez co umożliwiają precyzyjniejszą pracę.

Pistolety wyposażone są w spust, który uruchamia natrysk poprzez zamocowaną na nim dysze.

Do pistoletów można podłączyć również przedłużkę lub kilka połączonych ze sobą, dzięki temu większość działań można wykonać bez udziału drabiny lub rusztowania.

Pistolety agregatów malarskich natryskowych

Liczba produktów wynosi 16.

Wyświetla 1-12 z 16 produktów

Aktywne filtry

Wagner AG-14 pistolet natryskowy agregatów malarsko-szpachlarskich

Wzmocniony aplikator do malowania ciężkimi farbami i szpachlowania. Zawiera dwa otwory dyfuzora lub powiększony, pojedynczy, co poprawia aplikację gęstych i ciężkich produktów. Kanał płynu ze stali nierdzewnej.

Normalna cena 1 592,15 zł -1% Cena £ 1 576,23 zł

Tritech T420f pistolet natryskowy agregatu malarsko-szpachlarskiego

15 % WIĘCEJ CIŚNIENIA ROBOCZEGO ZERO USTAWIEŃ - SKALIBROWANA NA STAŁE SPRĘŻYNA ORAZ ZAWÓR W RĘKOJEŚCI. Zawór umiejscowiony w rękojeści nigdy nie wymaga ustawień, nawet jeżeli zostanie wymieniony. Sprężyna spustu jest miejscowiona poza strumieniem płynu.

Normalna cena 940,00 zł -1% Cena £ 930,60 zł

Graco InLine pistolet natryskowy z regulowanym wałkiem

O szerokości 30 cm i włosiu 20 mm, dodatkowo przedłużka wałka regulowana w zakresie 45-90 cm. WZMOCNIONA POWŁOKA PERFOROWANA. Zawiera okładzinę piankową pomiędzy włosiem wałka, a cylindrem wewnętrznym.

Normalna cena 3 905,50 zł -1% Cena £ 3 866,45 zł

Graco InLine liniowy pistolet natryskowy agregatów malarskich

WZMOCNIONA POWŁOKA PERFOROWANA. Zawiera okładzinę piankową pomiędzy włosiem wałka, a cylindrem wewnętrznym. Wykonane z włókien powłoki są szczególnie przydatne do prac malarskich na nierównych powierzchniach, takich jak ściany zewnetrzne.

Normalna cena 3 440,56 zł -1% Cena £ 3 406,15 zł

Speeflo S-3 pistolet natryskowy agregatu malarsko-szpachlarskiego...

Super wytrzymały aplikator do najcięższych prac malarskich zwłaszcza szpachlowania. Duży pojedynczy otwór w gnieździe zapewnia dużą przepustowość i małe zużycie przy szorstkich materiałach dodatkowo dysza GRATIS.

Normalna cena 1 700,44 zł -1% Cena £ 1 683,44 zł

Graco JetRoller wałek natryskowy agregatów malarskich

Lekkie i przenośne urządzenie JetRoller łączy wałek natryskowy, przedłużkę natrysku i wałek ręczny w jednym, kompletnym zestawie. Pasuje do dostępnych rozpylaczy bezpowietrznych i pozwala oszczędzić czas, stanowiąc idealny dodatek do każdego arsenału.

Normalna cena 1 476,00 zł -1% Cena £ 1 461,24 zł

Tritech T720f Maxx pistolet pompy lakierniczej

GŁĘBOKO UTWARDZONA ultra lekka rękojeść ze stopu aluminium,
ANTYKOROZYJNE ZEWNĘTRZNE WYKOŃCZENIE głęboko anodyzowane.
MEGA WYTRZYMAŁY ZAWÓR wyłączający jest usytuowany poza przepływem płynu, co znacznie zmniejsza tarcie oraz zwiększa żywotność

Normalna cena 1 340,70 zł -1% Cena £ 1 327,29 zł

Graco FTX-E pistolet natryskowy agregatu malarskiego

Jest to pistolet stworzony do dokładnych wykończeń i ogólnych zastosowań malarskich, gdzie wymagana jest łatwość manewrowania. Jest to najlżejszy pistolet GRACO. Zakres pracy pistoletu do 248 bar
przyłącze 1/4"
średnica otworu cieczy 3,2 mm

Normalna cena 1 327,87 zł -1% Cena £ 1 314,59 zł

Graco XTR-7 pistolet natryskowy pomp lakierniczych

Zbudowany do najtrudniejszych warunków - kompaktowa lekka konstrukcja oferuje elastyczność w miejscach trudno dostępnych i nadaje się idealnie do natryskiwania podkładów malarskich, żywic epoksydowych, uretanów i powłok ognioodpornych.

Normalna cena 1 082,40 zł -1% Cena £ 1 071,58 zł

Airlessco Prolight 008 Gold pistolet malarsie

Airlessco Prolight 008 Gold to jeden z najpopularniejszych pistoletów wysokociśnieniowch wśród firm zajmujących się malowaniem w przemyśle budowlanym, antykorozyjnym i mechanicznym, gdzie używa się ciśnienia roboczego do 250 bar.

Normalna cena 1 020,90 zł -1% Cena £ 1 010,69 zł