Pistolety agregatów malarsko-szpachlarskich

Podłączone poprzez krętlik do węża wysokociśnieniowego, dzięki czemu wąż nie skręca się podczas użytkowania a należy pamiętać, iż natrysk i rozbicie materiału na drobne cząsteczki możliwe jest przy bardzo wysokim ciśnieniu (dla farb zaczyna się od 170 bar, przy szpachli zazwyczaj na ciśnieniu maksymalnym). Co oznacza, że sam wąż podczas pracy mocno sztywnieje i utrudnia każde działanie (zwłaszcza na szpachli). Jakość pistoletu przy całodziennym malowaniu będzie zatem mocno odczuwalna.

Do wielogodzinnych prac zdecydowanie polecamy pistolety wyposażone w spust dwupalcowy, poza lepszym chwytem mają ergonomiczny kształt, dzięki czemu lepiej leżą w dłoni przez co umożliwiają precyzyjniejszą pracę.

Pistolety wyposażone są w spust, który uruchamia natrysk poprzez zamocowaną na nim dysze.

Do pistoletów można podłączyć również przedłużkę lub kilka połączonych ze sobą, dzięki temu większość działań można wykonać bez udziału drabiny lub rusztowania.

Pistolety agregatów malarsko-szpachlarskich mogą, ale nie muszę umożliwiać zamocowanie dodatkowego filtra w rękojeści.

Pistolety agregatów malarsko-szpachlarskich natryskowych

Liczba produktów wynosi 7.

Wyświetla 1-7 z 7 produktów

Aktywne filtry

Wagner AG-14 pistolet natryskowy agregatów malarsko-szpachlarskich

Wzmocniony aplikator do malowania ciężkimi farbami i szpachlowania. Zawiera dwa otwory dyfuzora lub powiększony, pojedynczy, co poprawia aplikację gęstych i ciężkich produktów. Kanał płynu ze stali nierdzewnej.

Normalna cena 1 592,15 zł -1% Cena £ 1 576,23 zł

Tritech T420f pistolet natryskowy agregatu malarsko-szpachlarskiego

15 % WIĘCEJ CIŚNIENIA ROBOCZEGO ZERO USTAWIEŃ - SKALIBROWANA NA STAŁE SPRĘŻYNA ORAZ ZAWÓR W RĘKOJEŚCI. Zawór umiejscowiony w rękojeści nigdy nie wymaga ustawień, nawet jeżeli zostanie wymieniony. Sprężyna spustu jest miejscowiona poza strumieniem płynu.

Normalna cena 940,00 zł -1% Cena £ 930,60 zł

Airlessco XXL 510 pistolet do szpachlowania

Najlepszy pistolet do nakładania szpachli na ściany.
Parametry techniczne:
maksymalne ciśnienie robocze: 500 bar
średnica kuli zaworowej: 7 mm
przyłącze medium 1/2''
możliwość montażu rewersu 7/8''

Normalna cena 3 013,50 zł -1% Cena £ 2 983,37 zł

Speeflo S-5 pistolet natryskowy do gęstych materiałów 550-100

Amerykańskiego producenta Speeflo. Model S5 do hydrodynamicznego podawania mas szpachlowych. Nie posiada filtrów, wylot posiada duży otwór dzięki czemu jest idealny do natrysku ciężkich materiałów jak masy szpachlowe.

Normalna cena 1 836,48 zł -1% Cena £ 1 818,12 zł

Speeflo S-3 pistolet natryskowy agregatu malarsko-szpachlarskiego...

Super wytrzymały aplikator do najcięższych prac malarskich zwłaszcza szpachlowania. Duży pojedynczy otwór w gnieździe zapewnia dużą przepustowość i małe zużycie przy szorstkich materiałach dodatkowo dysza GRATIS.

Normalna cena 1 700,44 zł -1% Cena £ 1 683,44 zł

Graco Silver Plus pistolet natryskowy do gęstych materiałów

Utworzony z jednego elementu aplikator nadający się szczególnie do natrysku gestych materiałów. Lekka i wytrzymała konstrukcja sprawia, że aplikator zapewnia komfort pracy nawet podczas długtrwałego użytkowania.

Normalna cena 1 174,00 zł -1% Cena £ 1 162,26 zł