Model Herkules producent Wiwa cena netto 33885 - 1
  • Model Herkules producent Wiwa cena netto 33885 - 1

Herkules

33 885,00 zł

Nowa seria, moc maksymalna dla ciężkich ochrony przed korozją i wymagania maksymalne, np. w przemyśle morskim i offshore. Wysoka jakość i solidna technologia pompy Herkules wysokie a nawet bardzo wysokie prędkości transmisji ciśnienia i ogromne zdolności

Pneumatyczna pompa lakiernicza niemieckiego producenta.

Zapewnia moc do aplikacji ciężkich powłok chroniących przed korozją.

Nowa seria moc maksymalna dla ciężkich ochrony przed korozją i wymagania maksymalne, np. w przemyśle morskim i offshore.

Wysoka jakość i solidna technologia pompy WIWA wysokie a nawet bardzo wysokie prędkości transmisji ciśnienia i ogromne zdolności przestrzennych, aby spełnić najwyższe wymagania.

Nowe modele 35075 i 35061 są maksymalnymi agregaty o dużej powierzchni i grubowarstwowe powłoki. Mają bardzo wysoki wskaźnik ciśnienia oraz doskonałe zdolności pompowania. Nawet użycie kilku pistoletów i długości węży z więcej niż 100 m (bez zauważalnego spadku ciśnienia) nie jest problemem dla tego urządzenia natryskowego. Umożliwia to wartości wyjściowe powierzchni i grubości powłok, które nigdy nie zostały osiągnięte wcześniej.

Nowy modles 48057 und 48046 to jednostki o wyższych pojemnościach pomp, w związku z wysokim współczynnikiem ciśnienia.

Dzięki swojej ogromnej szybkości pompowania 550 ccm za dwuosobowy udaru, modele 60036 i 60028 są idealne do stosowania w automatycznym i ręcznym obrotu farb i systemów lakierniczych natryskowych.