Model Dx-350 Diamant producent Rubi cena netto 8832.203252 - 1
  • Model Dx-350 Diamant producent Rubi cena netto 8832.203252 - 1

Dx-350 Diamant

8 832,20 zł

Dx-350 Diamant jest przecinarką elektryczną z ruchomą głowicą z możliwością wykonywania cięć wgłębnych, co zapewnia wykonawcy możliwość wykonywania bardzo wszechstronnych cięć. Idealna do cięcia wszystkich rodzajów płytek ceramicznych, oraz materiałów budowlanych.

Model Dx-350 seria Diamant producenta Rubi

Możliwości cięcia mogą różnić się w zależności od pozycji głowicy, obejm specjalnych i średnicy tarczy.
Przecinarka z głowicą z przesuwem wzdłużnym i posuwem wgłębnym, pełna uniwersalność.

Opis
LASER&LEVEL jest przecinarką elektryczną z ruchomą głowicą z możliwością wykonywania cięć wgłębnych, co zapewnia wykonawcy możliwość wykonywania bardzo wszechstronnych cięć.

Idealna do cięcia wszystkich rodzajów płytek ceramicznych, oraz materiałów budowlanych takich jak marmur, granit, cegły, klinkier, kamienie itd.


Posiada zespół silnika zamontowany na łożyskach i oferujący maksimum precyzji i niezawodności, która pomaga uzyskać najlepsze wykończenie.

Aluminiowa konstrukcja jest lżejsza i gwarantuje wysoką odporność w normalnych warunkach roboczych.

Dzięki zastosowanej osłonie głowicy na przecinarce elektrycznej można stosować tarcze różnych rodzajów: z obrzeżem ciągłym, turbo, segmentowym itp.

Przecinarka może pracować zarówno z tarczą o średnicy 300 jak i 350 mm (nie dołączona), dzięki czemu użytkownik może sam zdecydować, który rozmiar bardziej się nadaje do zaplanowanej pracy.

System składanych nóg oferuje dodatkową ochronę w transporcie i podczas przechowywania przecinarki elektrycznej. Wbudowane kółka ułatwiają przemieszanie maszyny na krótkich dystansach na placu budowy.

Konserwacja przecinarki jest minimalna dzięki aluminiowej ramie, a dzienne czyszczenie jest bardzo łatwe dzięki zastosowanym demontowalnym blatom i wysuwanej kuwecie.

LASER & LEVEL zawiera na wyposażeniu znacznik laserowy o mocy 2 mW (klasa 2), ułatwiający widoczność linii cięcia oraz pozycjonowanie płytki oraz poziomicę z libelką do prawidłowego ustawienia przecinarki na placu budowy.

Dostępne są dwa modele: 1000 i 1300, z długościami roboczymi cięcia wynoszącymi 118,5 i 148,5 cm odpowiednio.

Na stronie internetowej RUBI znajdują się zdjęcia i filmy pomagające lepsze poznanie produktów, przy których się znajdują. Filmy wideo pokazują najważniejsze zastosowania każdego narzędzia. Wystarczy przeszukać katalog i wybrać dany produkt i tuż przy nim odnaleźć wsparcie audiowizualne.