Model K 760/12 OilGuard producent Husqvarna cena netto 3471.479675 - 1
search
  • Model K 760/12 OilGuard producent Husqvarna cena netto 3471.479675 - 1

K 760/12 OilGuard

4 269,92 zł
Brutto

Wyłączając funkcję, w maszynie K 760/12 OilGuard można użyć zwykłego oleju do dwusuwów. Optyczny system wskazuje, czy paliwo zawiera odpowiednią ilość właściwego oleju. Wyposażona jest także w Active Air Filtration

Opis

Seria K model 760/12 wersja OilGuard producenta Husqvarna

Przecinarka spalinowa

Wyłączając funkcję OilGuard, w maszynie K 760 OilGuard można również użyć zwykłego oleju do dwusuwów. Optyczny system wskazuje, czy paliwo zawiera odpowiednią ilość właściwego oleju. Przecinarka wyposażona jest także w Active Air Filtration™ nowej generacji, jeden z najbardziej skutecznych na rynku systemów odśrodkowego oczyszczania powietrza, umożliwiający pracę nawet przez rok bez konieczności wymiany filtra oraz w SmartCarb, zintegrowany automatyczny system kompensacji filtra. Posiada również bardzo wydajny układ tłumienia drgań. Silnik X-Torq® ogranicza emisję zanieczyszczeń nawet o 75% i zmniejsza zużycie paliwa o 20%, natomiast uszczelniony rozrusznik DuraStarter™ zwiększa trwałość i niezawodność maszyny. Air Purge i zawór dekompresyjny bardzo ułatwiają uruchamianie.

OilGuard

Olej OilGuard to produkt wysokiej jakości, opracowany z myślą o pracy w miejscach o dużym zapyleniu, np. na placu budowy, idealny do silników dwusuwowych, chłodzonych powietrzem.

Optyczny system do wykrywania oleju

Optyczny system wykorzystywany do wykrywania oleju w paliwie oraz stwierdzania, czy użyto właściwego rodzaju oleju. UWAGA: System czujnika OILGUARD nie pozwala na pracę ze standardowymi olejami do silników dwusuwowych. Należy używać tylko i wyłącznie

DuraStarter, uszczelniony rozrusznik z wytrzymałą linką zmniejsza ryzyko przestojów i zapewnia większą niezawodność i trwałość.

SmartCarb, zintegrowany automatyczny system kompensacji filtra, pozwala zachować dużą moc i zmniejsza zużycie paliwa.

DEX, nowy system eliminacji pyłu, umożliwia czystsze cięcie przy mniejszym zużyciu wody i zmniejszonej produkcji ścieru.

Nasz system tłumienia drgań redukuje drgania uchwytów, by maszyny można było użytkować wygodnie i przez dłuższy czas. Oddalone od siebie uchwyty umożliwiają przyjęcie wygodnej pozycji podczas pracy i ograniczają zbędny wysiłek. Uchwyty i korpus maszyny są skonstruowane w sposób umożliwiający użytkownikowi trzymanie maszyny blisko ciała, co ułatwia obsługę i kontrolę nad maszyną.

Zapobiega uszkodzeniu silnika na skutek zastosowania niewłaściwej mieszanki paliwa i oleju.

Olej OilGuard to produkt wysokiej jakości, opracowany z myślą o pracy w miejscach o dużym zapyleniu, np na placu budowy.

Olej OilGuard nadaje się idealnie do wszystkich silników dwusuwowych chłodzonych powietrzem.

W modelu K 760 z systemem OilGuard możliwe jest w sytuacji wyjątkowej przy braku dostępu do oleju OilGuard, wykorzystanie standardowego oleju do silników dwusuwowych. W tym celu należy wyciągnąć jednorazową zatyczkę OilGuard znajdującą się przy tylnym uchwycie.

DANE TECHNICZNE:

Silnika:

Moc wyjściowa: 3,7 kW / 5 KM

Pojemność skokowa cylindra: 74 cm³

Wyposażenie tnące:

Średnica tarczy: 300/350 mm / 12/14 "

Maks. głębokość cięcia: 100/125 mm / 4/5 "

Wymiary:

Ciężar (bez urządzenia tnącego): 9,7/9,9 kg / 21,38/22,49 funty

Drgania:

Drgania, przedni uchwyt: 1,9/2 m/s²

Drgania, tylny uchwyt: 2,6/2,6 m/s²

Dźwięk i hałas:

Gwarantowana moc akustyczna Lwa: 113 dB(A)

Brak tarczy w zestawie.

967181401