1
search
  • 1


Cechujący się optymalną kombinacją siły odśrodkowej, częstotliwości oraz ciężaru statycznego, pozwalający osiągnąć znakomite rezultaty, przeznaczony do zagęszczania asfaltu oraz wielu gatunków podłoża sypkiego.Ren 980 DH

56 580,00 zł
Brutto dostawa w ciągu 3-4 dni (po uprzedniej weryfikacji)
Ilość
Aktualnie brak na stanie

Szeroka gama silników benzynowych i diesla, w połączeniu z pompą hydrauliczną, która poprzez system o zmiennej ilości i kierunku przepływu oleju napędza hydromotor, pozwala na łatwe kontrolowanie kierunku oraz prędkości jazdy w zakresie od zera do maximum.

Silnik, pompę hydrauliczną oraz zbiornik na olej hydrauliczny i wodę do skrapiania bębnów, umieszczono na płycie montażowej oddzielonej od części pracującej za pomocą czterech amortyzatorów.

Zastosowany system redukcji wstrząsów oraz umieszczenie obydwu zbiorników z tyłu, spowodowało zmniejszenie do minimum hałasu oraz drgań przenoszonych na operatora maszyny.

Komentarze

Napisz swoją opinię

Ren 980 DH

Cechujący się optymalną kombinacją siły odśrodkowej, częstotliwości oraz ciężaru statycznego, pozwalający osiągnąć znakomite rezultaty, przeznaczony do zagęszczania asfaltu oraz wielu gatunków podłoża sypkiego.

Napisz swoją opinię