• -1%
  • Nowy
Rubi B-13 ręczna przecinarka 5925 Rubi - 1

Rubi B-13 ręczna przecinarka 5925

1 945,30 zł
1 925,85 zł Zaoszczędź dodatkowo 1%

System regulacji ostrzy ułatwia szybkie i dokładne cięcie materiału, a dzięki regulacji uchwytu praca wymaga minimalnego użycia siły. Dzięki sile nacisku 4100 kg jest w stanie przeciąć bloczki betonowe szybko i dokładnie.

Przecinarka ręczna do cięcia bloczków betonowych, płyt chodnikowych, krawężników itp.

System regulacji ostrzy ułatwia szybkie i dokładne cięcie materiału, a dzięki regulacji uchwytu praca wymaga minimalnego użycia siły.

Przecinarka do bloczków RUBI B-13, dzięki sile nacisku 4100 kg. jest w stanie przeciąć bloczki betonowe szybko i dokładnie.


Przecinarka B-13 może przeciąć materiały o długości 31 cm i grubości od 2,5 cm do 10,5 cm.

Dzięki przecinarkom do bloczków, takim jak B-13, prace związane z wykonywaniem chodników są możliwe bez stosowania maszyn elektrycznych. Przecinarka B-13 nie generuje pyłów ani hałasu, co czyni ją wyjątkowo przyjazną dla środowiska miejskiego.

W RUBI wiemy, jak wykonawcy pracują na poszczególnych rynkach, na których jesteśmy obecni, znamy ich potrzeby oraz materiały, których używają w swojej codziennej pracy. Dzięki temu marka RUBI jest bardzo dobrze rozpoznawalna i kojarzona jako skoncentrowana na profesjonalnych glazurnikach i wymagającej branży budowalnej. W rezultacie RUBI może wykorzystać całą tą wiedzę oraz doświadczenie w produkcji narzędzi wysokiej jakości, a oczekiwania przed nami stawiane jeszcze bardziej motywują do projektowania i produkowania możliwie najdokładniejszych narzędzi dla płytkarzy.

RUBI jest obecne w ponad 120 krajach poprzez sieć biur handlowych i autoryzowanych dystrybutorów, co ułatwia klientom dotarcie do naszych narzędzi i części zamiennych.

Opis
Do cięcia bloczków betonowych. Siła nacisku: 4.100 kG. Długość cięcia: 31 cm. Grubość: 10,5 cm.

5925
Nowy produkt
chat Komentarze (0)