• -1%
  • Nowy
Rubi B-14-S ręczna przecinarka 5931 Rubi - 1

Rubi B-14-S ręczna przecinarka 5931

2 549,00 zł
2 523,51 zł Zaoszczędź dodatkowo 1%

System regulacji ostrzy tnących ułatwia szybkie i dokładne umiejscowienie materiału roboczego. Wyposażone w rączkę o regulowanej długości, co umożliwia pracę z niewielkim wysiłkiem. Może przeciąć bloczki betonowe w sposób szybki i dokładny.

Przecinarka z manualnym mechanizmem do cięcia bloków betonowych, krawężników i płytek chodnikowych, itp.

System regulacji ostrzy tnących ułatwia szybkie i dokładne umiejscowienie materiału roboczego. Przecinarki są wyposażone w rączkę o regulowanej długości, co umożliwia pracę z niewielkim wysiłkiem.


Przecinarka RUBI B-14-S może przeciąć bloczki betonowe w sposób szybki i dokładny dzięki sile nacisku 4,100 kg.

Przecinarka B-14-S umożliwia cięcie elementów o długości do 41 cm (lub szerokości w zależności od ułożenia w przecinarce) oraz o grubości od 2,5 cm do maksimum 15,5 cm.

Wykorzystując tę przecinarkę użytkownik może prowadzić roboty drogowo-chodnikowe bez konieczności doprowadzania elektryczności. Przecinarki B-14-S pracują cicho, bez zapylenia, co czyni je narzędziami doskonale nadającymi się do prac w obszarach miejskich.

RUBI stawia na jakość. Wszystkie nasze produkty i narzędzia podlegają rygorystycznym testom jakościowym przeprowadzanym przez profesjonalnych wykonawców. Chcemy, by wszystkie nasze produkty były rozpoznawalne na rynku dzięki swojej jakości i żywotności. Dążenie to uczyniło naszą markę jedną z bardziej cenionych ze względu na oferowaną jakość rozwiązań skierowanych do profesjonalnych płytkarzy i wykonawców budowlanych.

W RUBI znamy specyfikę pracy wykonawców w wielu krajach na całym świecie, wiemy, jakie są potrzeby profesjonalnych płytkarzy oraz jakich materiałów używają do budowy i remontów. Z tych powodów RUBI jest rozpoznawalną marką ściśle skupioną na profesjonalnej i wymagającej branży budowlanej. Dlatego właśnie RUBI wykorzystuje całą wiedzą i doświadczenie do produkcji precyzyjnych narzędzi budowlanych. Wysokie oczekiwania naszych klientów zmusiły nas do zaprojektowania i wyprodukowania w oparciu o zgromadzone doświadczenie możliwie najdokładniejszych narzędzi do cięcia płytek.

Opis
Do cięcia bloczków betonowych. Nacisk: 4.100 kg. Długość cięcia: 41 cm. Grubość: od 2,5 do 15,5 cm.

5931
Nowy produkt
chat Komentarze (0)