WST 1000 Giraffe

5 135,99 zł
Brutto

Ze stabilizacją prędkości obrotowej, łagodnym rozruchem, zabezpieczeniem przeciążeniowym. WST 1000 Giraffe z jedyną w swoim rodzaju techniką teleskopową dopasowuje się do Państwa potrzeb, długość regulowana od 1330-1730 mm.

Seria WST model 1000 grupa Giraffe producenta Flex

Ze stabilizacją prędkości obrotowej, łagodnym rozruchem, zabezpieczeniem przeciążeniowym.
Z jedyną w swoim rodzaju techniką teleskopową Giraffe dopasowuje się do Państwa potrzeb, długość regulowana od 1330-1730 mm. Otworzyć blokadę rękojeści teleskopowej, wysunąć rękojeść i zamknąć blokadę.
Ergonomiczna konstrukcja z wieloma możliwościami ustawienia rękojeści oznacza niemęczącą pracę. Silnik pozostaje przy tym zawsze między pozycjami rękojeści i tym samym jest perfekcyjnie wyważony.
System odsysania pyłu: chroni przed pyłem powstałym podczas szlifowania, redukuje zużycie tarcz, powoduje, że pory betonu są gotowe do kolejnych operacji.
Elastyczny, gumowy pierścień odsysający z metalowym pierścieniem o niskim stopniu zużywalności: ślizga się gładko po powierzchni, chroni przed pyłem i większymi odpadami szlifierskimi.
System odsysania: z metalowym pierścieniem na osłonie, giętkim wężem od głowicy szlifierskiej do rury prowadzącej. Na końcu teleskopowej rury możliwość przyłączenia do odkurzacza przemysłowego FLEX S 36, S 47 i S 47 M.
Szlifierka z kardanowym przegubem i nowa głowica szlifierska zostały specjalnie do siebie dostosowane. Zadziory i nierówności na ścianach i sufitach można szybko i łatwo usunąć.

Wyposażenie standardowe:

Tarcza TURBO-JET
1 FixTec - nakrętka szybkomocująca M 14 313.459
4-metrowy wąż ssący Ø 32 mm z zaczepem i złączką przyłączeniową do odkurzacza
Walizka transportowa

355747