• -1%
  • Nowy
Wagner Puma 28-40 pneumatyczna pompa lakiernicza Wagner - 1

Wagner Puma 28-40 pneumatyczna pompa lakiernicza

14 400,00 zł
14 256,00 zł Zaoszczędź dodatkowo 1%

Tłokowa pompa lakiernicza niemieckiego producenta Wagner zasilana pneumatycznie. Model 28-40 serii Puma do użycia w systemie AirLess i AirCoat oraz AirCoat - elektrostatyka. Używane w zakładach jak również w sytuacjach, w których wymagana jest mobilność.

Tak jak wszystkie modele pomp Wagnera nowej generacji, również pompy tłokowe typu Puma 28-40 są nadzwyczaj wszechstronne.

Odpowiednia do użycia w systemie AIRLESS i AIRCOAT oraz AIRCOAT- elektrostatyka.Mogą być używane na terenie zakładu jak również w sytuacjach, w których wymagana jest mobilność urządzenia.Dzięki swojej modułowej konstrukcji , pompa tłokowa Puma 28-40 jest urządzeniem o bardzo szerokim zastosowaniu i łatwym serwisowaniu.Produkcja mebli, roboty stolarskie, urządzenia i konstrukcje metalowe – pompa tłokowa Puma 28-40 jest urządzeniem idealnie nadającym się do malowania wszelkiego rodzaju powierzchni, przy zastosowaniu materiałów o niskiej i średniej lepkości.

Jest uniwersalny i gwarantuje doskonałą jakość prac wykończeniowych z zastosowaniem następujących produktów:• Produkty na bazie wody• Produkty na bazie rozpuszczalników• Primery (podkłady)• Produkty dwuskładnikowe• Środki odtłuszczające i płynne do czyszczenia na zimno• Podkłady wypełniające• Oleje i impregnaty do drewna• Lakiery epoksydowe, ftalowe i poliuretanowe

Bezobsługowy silnik IceBreaker® zapewnia sprawne funkcjonowanie urządzenia i wysoką jakość powłoki. IceBreaker® jest optymalnym rozwiązaniem dla prawie każdej aplikacji wysokociśnieniowej.

CECHY SILNIKA ICE-BREAKER®

Niezawodność

Unikalna konstrukcja wewnętrzna silnika i jego specjalne zawory maksymalnie zmniejszają tworzenie się lodu, zapewniają najwyższą wydajność i niezawodność działania.


Stałe i wysokie ciśnienie

Sterujący zawór odciążający jest zawsze wypełniony powietrzem, niezależnie od wybranego ciśnienia roboczego tak, aby zagwarantować dużą prędkość zmiany kierunku pracy i optymalną wydajność.


Bezpieczna obsługa

Regulator ciśnienia jest zintegrowany z zaworem bezpieczeństwa, aby ciśnienie nie pozostało w silniku.

Łatwy serwis

Łatwo dostępne mocowanie między pompą a silnikiem umożliwia szybki demontaż sekcji farby.


Filtracja i recyrkulacja

Duży, łatwy do czyszczenia filtr materiału w połączeniu z zaworem recyrkulacji skraca czas czyszczenia i płukania.


Trwałość i wydajność

Samodostosowujące się uszczelnienia i tłok ze stali szlachetnej dodatkowo utwardzany chromem zapewniają wysoką trwałość powłoki niezależnie od zastosowanego materiału.


Proste i żywotne

Duży zawór kulowy z gniazdami ze stali szlachetnej stanowi gwarancję dużej siły ssania i ekstremalnej żywotności. Łatwy dostęp do zaworów umożliwia czyszczenie bez konieczności demontażu sekcji farby.

Dane techniczne

Przełożenie

28:1

Max ciśnienie pracy

224 bar

Wydajność na cykl

40 cm3

Max. wydajność przy swobodnym przepływie

2,4 l/min

Max. ciśnienie zasilające

8 bar

Max. zapotrzebowanie na powietrze

374 l/min

Wykonanie

stal szlachetna

Zakres dostawy :

Puma 28-40
Pistolet GM 4700 AC
Filtr wysokiego ciśnienia-duży z zaworem przelewowym i wkładem
Wózek
Giętki układ ssący
Wąż podwójny 7,5m
Reduktor powietrza z filtrem
Dysza AC obracana - samoczyszcząca do wyboru

1210501652
Nowy produkt
chat Komentarze (0)