Wałki agregatów malarskich

Niezawodne kiedy malujemy ściany i sufity w pomieszczeniach użytkowanych (ciągi biurowe lub klatki schodowe). Ograniczamy w ten sposób do minimum pylenie jako, iż klasyczny natrysk agregatem mimo metody bezpowietrznej bardzo mocno rozbija cząsteczki farby, przez co powstaje rozkurz.

Wałki agregatów malarskich ograniczają pylenie materiału

Liczba produktów wynosi 4.

Wyświetla 1-4 z 4 produktów

Aktywne filtry

Graco InLine pistolet natryskowy z regulowanym wałkiem

O szerokości 30 cm i włosiu 20 mm, dodatkowo przedłużka wałka regulowana w zakresie 45-90 cm. WZMOCNIONA POWŁOKA PERFOROWANA. Zawiera okładzinę piankową pomiędzy włosiem wałka, a cylindrem wewnętrznym.

Normalna cena 3 905,50 zł -1% Cena £ 3 866,45 zł

Graco InLine liniowy pistolet natryskowy agregatów malarskich

WZMOCNIONA POWŁOKA PERFOROWANA. Zawiera okładzinę piankową pomiędzy włosiem wałka, a cylindrem wewnętrznym. Wykonane z włókien powłoki są szczególnie przydatne do prac malarskich na nierównych powierzchniach, takich jak ściany zewnetrzne.

Normalna cena 3 440,56 zł -1% Cena £ 3 406,15 zł

Graco JetRoller wałek natryskowy agregatów malarskich

Lekkie i przenośne urządzenie JetRoller łączy wałek natryskowy, przedłużkę natrysku i wałek ręczny w jednym, kompletnym zestawie. Pasuje do dostępnych rozpylaczy bezpowietrznych i pozwala oszczędzić czas, stanowiąc idealny dodatek do każdego arsenału.

Normalna cena 1 476,00 zł -1% Cena £ 1 461,24 zł

Graco wałek natryskowy agregatów malarskich 244279

Do mniejszych prac, jeśli warunki, takie jak wiatr przeszkadzają w natrysku i kiedy nie jest wymagana jakość wykończenia, alternatywą jest nanoszenie farby wałkiem. Używanie agregatu do aplikacji wałkiem ciśnieniowym zapewnia znaczne korzyści.

Normalna cena 1 162,35 zł -1% Cena £ 1 150,73 zł