• -1%
  • Nowy
Wiwa Herkules pneumatyczna pompa lakiernicza Wiwa - 1

Wiwa Herkules pneumatyczna pompa lakiernicza

33 885,00 zł
33 546,15 zł Zaoszczędź dodatkowo 1%

Nowa seria moc maksymalna dla ciężkich ochrony przed korozją i wymagania maksymalne, np. w przemyśle morskim i offshore. Wysoka jakość i solidna technologia pompy WIWA wysokie a nawet bardzo wysokie prędkości transmisji ciśnienia i ogromne zdolności

Wersja
Wersja wyposażenia

Pneumatyczna pompa lakiernicza niemieckiego producenta Wiwa. Seria Herkules zapewnia moc do aplikacji ciężkich powłok chroniących przed korozją.

Nowa seria moc maksymalna dla ciężkich ochrony przed korozją i wymagania maksymalne, np. w przemyśle morskim i offshore.

Wysoka jakość i solidna technologia pompy WIWA wysokie a nawet bardzo wysokie prędkości transmisji ciśnienia i ogromne zdolności przestrzennych, aby spełnić najwyższe wymagania.

Nowe modele 35075 i 35061 są maksymalnymi agregaty o dużej powierzchni i grubowarstwowe powłoki. Mają bardzo wysoki wskaźnik ciśnienia oraz doskonałe zdolności pompowania. Nawet użycie kilku pistoletów i długości węży z więcej niż 100 m (bez zauważalnego spadku ciśnienia) nie jest problemem dla tego urządzenia natryskowego. Umożliwia to wartości wyjściowe powierzchni i grubości powłok, które nigdy nie zostały osiągnięte wcześniej.

Nowy modles 48057 und 48046 to jednostki o wyższych pojemnościach pomp, w związku z wysokim współczynnikiem ciśnienia.

Dzięki swojej ogromnej szybkości pompowania 550 ccm za dwuosobowy udaru, modele 60036 i 60028 są idealne do stosowania w automatycznym i ręcznym obrotu farb i systemów lakierniczych natryskowych.

 

0642036
Nowy produkt
chat Komentarze (0)