• -1%
  • Nowy
Wiwa Phoenix AirCombi pneumatyczna pompa lakiernicza Wiwa - 1

Wiwa Phoenix AirCombi pneumatyczna pompa lakiernicza

12 915,00 zł
12 785,85 zł Zaoszczędź dodatkowo 1%

Mocny sprzęt do lakierowania drewna i malowania metalu, jak również inne rodzaje powłok w przemyśle i handlu, rzemiosła. Najbardziej nadaje się do drewna i przetwórstwa metali oraz malarzy lakierni natryskowych

Wersja
Wersja wyposażenia

 PHOENIX - nowy mocny uniwersalny sprzęt do lakierowania drewna i malowania metalu, jak również inne rodzaje powłok w przemyśle i handlu, rzemiosła.

Najbardziej nadaje się do drewna i przetwórstwa metali oraz malarzy lakierni natryskowych i działalności rzemieślniczych. Ze względu na różnice w danych dotyczących wydajności i ogromnej różnorodności możliwości urządzeń nadaje się do dużych i małych obszarów jak również elementy z narożników i kątów i elementami o innym kształcie. Nowa WIWA PHOENIX jest wszechstronnym i wysoki zakres pompa jakości do praktycznie wszystkich możliwych zastosowań.Nowa generacja WIWA do różnych zadań malarskich i powłoki natryskowe:


WIWA PHOENIX Airless

Solidny sprzęt Airless malowanie natryskowe do efektywnego malowania natryskowego.


WIWA PHOENIX Air Combi

Dla najlepszych wyników lakierowania natryskowego przy użyciu przyjaznych środowisku Air Combi metodę malowania natryskowego.

0641382
Nowy produkt
chat Komentarze (0)